Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogyan találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan találhatok "magamnak" csajt/lányt?

Figyelt kérdés

Tudom 100000 ilyen és ehhez hasonló kérdés van de én szeretném ha nekem is válaszolnátok.

szóval egy elég visszahúzódó srác vagyok, és tisztában vagyok azzal is hogy nem vagyok semmilyen szempontból "jó pasi". szóval az lenne a kérdés hogy egy "ilyen" alapból nem sok eséllyel rendelkező fiútól mit várnak el a lányok, milyennek kéne lennem és hol? (főleg lányok válaszára lennék kíváncsi)

előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat! :)


2011. okt. 16. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"magadnak"? miért, igazából másnak kell?
2011. okt. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha egyetemista vagy akkor csomó jó kis kör van az egyetemeken. ide menj el. lehet vallásos kör is, ott csupa szende szűz lakozik ;)
2011. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az egyetemet én is tudom javasolni.
2011. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ja igen azt nem mondtam 17 éves vagyok :) még messze az egyetem :) de am a magamnak azért van idézőjelben mert nem azért akarok csajt hogy kisajátítsam :D szóval nem egy tárgyat keresek hanem partnert :)
2011. okt. 16. 20:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha tisztában vagy azzal hogy nem vagy semmilyen szempontból jó pasi, akkor sehogy :(


Próbálj jó fej lenni, hagyd, hogy a lányok elmondják, amit akarnak.


18/F

2011. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

küldesz képe? :D


Egyébként legyél vicces, jófej, meg udvarias... Biztos lesz egy lány, akinek majd csak te kellesz :)

2011. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem akarok képet rakni magamról :) nem vagyok "szép" :)
2011. okt. 16. 22:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki jól, akkor a szüleid sem valami szépek. Mégis összejött nekik. :-)
2011. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem vagy szép? Küldj képek priviben és megmondom :D
2011. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

bocs nemtok képet küldeni :S

küldenék de fogalmam nincs hogy hogyan kell innen....

2011. okt. 17. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!