Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találhatok társaságot...

Hogyan találhatok társaságot magamnak? 16/f

Figyelt kérdés
Most egy barátom sincs, akikre számíthatok. A suliválasztást nagyon elnéztem. Nem akartam elhinni, hogy nem érezhetem jól ott magam, de hinni kellet volna magamnak. Szeptemberbe szeretnék szakközépből gimibe menni, mert ott jó a társaság. Addig hogyan találhatok magamnak társaságot, hogy legalább nyáron se unatkozzak? Visszahúzódó, csöndes és nyugodt vagyok, de változtatni szeretnék, hogy tudjak hülyéskedni is. Mert így az is elalszik mellettem aki pörgött. Meg akarok tanulni hülyéskedni. Lehetséges ez?
2010. febr. 27. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Az. Feszülj rá jó erősen, hátha akkor sikerül.
2010. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nézd meg az igenember című filmet. a lényeg, hogy találj programot magadnak, és semmi jó dologra ne mondj nemet. Találd meg azt a helyet, ahol sok fiatal van, és csatlakozz hozzájuk (mondjuk ne a budiba dohányzókhoz:)
2010. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Én például csak azokkal tudok "hülyéskedni" akik a barátaim, velük tudomrendesen elengedni magam, mások pedig akárkivel elhaverkodnak. Én ilyen vagyok, a barátaim szeretnek és ez a lényeg.
2010. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt vettem észre h a piások az igazán boldogok, közvetlenek és jókedvüek. akik minden hétvégén, sőt hétköznap is isznak.
2010. febr. 27. 15:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet,de akik ilyen sokat isznak,azok csak mutatják ezt a jókedvet:S akik mértékkel isznak..na azok a normálisak,azoknak kevesebb gond van az életükben.
2010. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

2. hozzászóló voltam.

Ezzel vigyázz azért. A sok piálás nem vezet jóra. Mondjuk én is ennyi idősen kezdtem el eljárkálni sörözgetni. Csak tudni kell hol a határ!

2010. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vegyél fel pár embert msn-re xD
2010. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meglehet, hogy a piásabbak egyvalamit jobban csinálnak, de sajnos befordultak egy másik zsákutcába. Jól teszik, hogy a korom sötét szobába beszűrődő fénnyel törődnek inkább, de maradnak a sötétségben, ragaszkodnak is a fénycsóvához, pedig az se vezet sehová így önmagában. Aki ki akar jutni a sötétből, annak szüksége lesz az életigenlő alapbeállítottságra, de a ragaszkodásait is tudnia kell hátrahagyni. És ez nem megy másképp, csak egyik pillanatról a másikra. Az alkoholkúra kissé távol van ettől :)
2010. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na ez azért így nem igaz. Aki nem tud társas kapcsolatokat kiépíteni, annak segíthet egy laza sör. 16 évesen a fiúk 80 %-a eljár néha kocsmázni. Nincs ezzel semmi baj. A baj az, hogyha csak a piálással tud valaki kikapcsolódni, barátkozni.
2010. febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!