Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hány mm-es fültágító plug...

Hány mm-es fültágító plug kéne ahhoz hogy valaki repülni tudjon a fülével?

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 15:54
 1/9 csabitonm válasza:
Szerinte az embernek nincs megfelelő izma ahhoz, hogy mozgatni tudja a fültágítóját. Ha lenne ilyen izom, akkor a fültágító szükséges mérete függ a vastagságától és sűrűségétől. Remélem tudtam segíteni, amennyiben megtalálod a választ kérlek oszd meg, engem is kíváncsivá tettél.
2019. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Wadmalac ***** válasza:

Én tudom némiképp mozgatni a füleimet, de szerintem ide ez kevés lenne.

A dolognak nem csak emberi szinten lenne fizikai akadálya, ha működhetne, a denevér nem pazarolt volna energiát külön szárny növesztésére.


Az viszont tény, hogy Will Smith tudta volna vezérsíkként használni a füleit a plasztikai műtét előtt.

[link]

2019. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez azért mindennél többet ér,hogy ilyen pihent agyú dolgokat olvasson az ember.Elképesztő,hogy valaki ennyire ráér,hogy ilyenekkel foglalkozzon.
2019. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
12 órás műszakba néha elgondolkodik az ember az élet értelmén xd
2019. febr. 20. 21:24
 5/9 Wadmalac ***** válasza:

#4: És az élet értelme a füllel repülés lenne?

:D

2019. febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. 12 es műszakba megtanulod, hogy minden az életed értelme ami nem a munkád xd
2019. febr. 21. 11:44
 7/9 Wadmalac ***** válasza:

"12 es műszakba megtanulod, hogy minden az életed értelme ami nem a munkád xd"

Na ezt aláírom. :D

Bár nekem régen olyan 12 órás melóm volt, hogy ott az üres időket ugyanazon munkakörből fakadó fusi töltötte ki. :D

Néha vissza is sírom 8 óra durva multitaskingos irodamunka mellett.

2019. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
8 órát nem szerettem mert ott tényleg ráment az egész hét, 12 be meg azért akad 1-1 teljes nap :D
2019. febr. 21. 17:55
 9/9 anonim ***** válasza:

2 méter körüli fülenként.

Persze eléggé érdekes formájúak kéne legyenek. Siklórepüléshez kb ennyi kéne átlagos testtömeg esetén, viszont rögzíteni kéne a lábhoz :D

Tudod, füled érjen bokádig... eleink már tudták, hogy mennyi kell :D vagy csak budhisták voltak.

2019. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!