Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek miért jön be- / nem...

Nektek miért jön be- / nem jön be mert hogy néz már az ki- a fültágító?

Figyelt kérdés
2019. febr. 16. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem régebben egyáltalán nem tetszett, de mikor megláttam először Janice Griffith-nél, kapásból megtetszett. Hogy miért azt nem tudom, hozzá valahogy nagyon passzolt.
2019. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, de ahogy látom már nincs neki új vidikbe :/
2019. febr. 16. 18:03
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Ocsmány. Annyira vicces, aki fehér gazdag gyerekként afrikai törzsek külsejéről másol egy-egy részletet. Olyan ez, mint Szabó Jancsika seg...gig érő műraszta haja. Elmenne Jamaicába, keresztbe lenyelnék, mielőtt szétröhögték magukat.
2019. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. egy rakat kultúrába fellelhető, nem eredeztethető még 1 kontinensről se.
2019. febr. 16. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Kb 15-20mm ig nincs vele bajom az még normálisabban néz ki, de a nagyobbak nem igazán arányosak a fülhöz s szerintem úgy már nem szép.


Másokon nincs gondom velük, hordja aki szeretné. Nekem pedig nem kell 😄


De eladásra csinálok egyedibbnél egyedibbeket, hamarosan weboldalon is fel lesz tüntetve.

2019. febr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 $$$$$ ***** válasza:

Nekem tetszik. Bar nekem mimden pc és tetovállás is tetszik. De nekem csak tetkom van es meg lesz is jó pár. De pc es fültagesz nem mert nekem nem állna jól szerintem. De ha egy lánynak van az nagyon tetszik😃 .

18/F

2019. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem csak azért van hogy fas zagyerek legyek, ugye tök undoritó meg hogy nézmáraz ki, de de na, még ilyen bizbaszok nélkül valaki komolyan venne xd
2019. febr. 20. 21:27
 8/9 $$$$$ ***** válasza:
Hat szerintem nem undorító. És pont nem ezen mullik hogy egy normalis ember komolyan vesz-e....
2019. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó nyilván, csak egyet kell érteni a többséggel hogy békén hagyjanak :'D
2019. febr. 20. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!