Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan szedjem le?

A fém fültágító hátulját nem tudom lecsavarni. 4mm-es és a pereme túl nagy ahoz hogy kitudjam tágítani. Valaki segítsen lécives. Kérlek mellőzenek az olyan emberek akik csak azt tudják írni hogy,,jajj minek csináltad ez undorító" meg ehez hasonlóak. Válaszokat előre is Köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témában: fültágító

jan. 15. 08:39  Privát üzenet  

A válaszok

Sajnos csak a kezzel probalkozas marad.

Nekem is volt hogy raszorult, ugy probald meg megfogni, hogy elol es hatul is minel inkabb a perem vonalaval parhuzamosan nyulsz ra, hogy minel nagyobb feluleten tudd a peremet megfogni az ujjbegyeiddel (remelem erted). Amugy ha van gumikesztyud az jo lehet hozza mert jobban tapad. Ha megis nagyon nem sikerul, menj el egy piercerhez, az pikkpakk letekeri neked.

En ezert is szoktam a "saddle" tipusu tagitokra, konnyebb ki-betenni, es kevesbe dzsuvasodik.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 15. 09:27 Privát üzenet
Menj egy piercerhez, fogóval szét tudja csavarni

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 15. 12:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket, sikerült leszedni:)

# 3/3Időpont jan. 15. 14:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan szedjem ráncba magam? (fiú)
Hogy szedjem le otthon a mukormom? Vastag es faj ha huzom. Nem akar a kormomrol levalni.
Hogyan szedjem le a melleimrol a szőrt?
Felragasztottam a tippes műkörmöt de nem vettem leoldót. Hogyan szedjem le?
Vilagos rozsaszin mubor szoknyabol hogyan szedjem ki a foltot?
A clubmaster szemüvegemről leesett az egyik oldalról a kis fém díszítés! Mit tegyek? Ha lehet venni akkor hol, ha meg inkább szedjem le a másikat hogyan lehet leszedni egyszerűen?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!