Hogyan szedjem le?

Figyelt kérdés
A fém fültágító hátulját nem tudom lecsavarni. 4mm-es és a pereme túl nagy ahoz hogy kitudjam tágítani. Valaki segítsen lécives. Kérlek mellőzenek az olyan emberek akik csak azt tudják írni hogy,,jajj minek csináltad ez undorító" meg ehez hasonlóak. Válaszokat előre is Köszönöm!

2019. jan. 15. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos csak a kezzel probalkozas marad.

Nekem is volt hogy raszorult, ugy probald meg megfogni, hogy elol es hatul is minel inkabb a perem vonalaval parhuzamosan nyulsz ra, hogy minel nagyobb feluleten tudd a peremet megfogni az ujjbegyeiddel (remelem erted). Amugy ha van gumikesztyud az jo lehet hozza mert jobban tapad. Ha megis nagyon nem sikerul, menj el egy piercerhez, az pikkpakk letekeri neked.

En ezert is szoktam a "saddle" tipusu tagitokra, konnyebb ki-betenni, es kevesbe dzsuvasodik.

2019. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj egy piercerhez, fogóval szét tudja csavarni
2019. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, sikerült leszedni:)
2019. jan. 15. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!