Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tönkrement a szerbem mit...

Tönkrement a szerbem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szeptemberben vettem egy szerbet mert akartam egy kis társaságot.Eleinte még csak kicsit nagy vilt a hangerõ és túl sokat matematikázott.Mostanában már nem is lehetett legalkitani és megnõtt az éjjeli aktivitása.Hosszabb szemkontaktus (3-4 mp) megvadult és aggresszivan viselkedett.Mostanában elkezdett lopkodni és kártyázni.Vissza lehet küldeni õket meddig garanciálisak? A szegedi szláv intézetben vállalják a javitásukat?

2019. febr. 28. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerbezz/vével - be egy másikat:)
2019. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Áh, már bizonyítanod kellene, hogy nem te hasznàltad helytelenül és nem ez miatt hibàsodott meg. Ez nehéz lesz, mert elég sok érzèkeny pontjuk van. A rendszeres tisztàlkodástól pl nagyon rövid időn belül üzemzavarosak lesznek.

Szerintem egyszerűbb lenne tőle megszabadulni. A leghumánusabb ez lenne, ha közölnéd vele, hogy Koszovó független állam. Akkor rögtön kikapcsol.

2019. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudhattad volna,hogy ezek energikus lények,nem házi tartásra valók. Nem lett volna szabad a szemébe nézni. De talán még megmenthető,ha elküldöd egy sportfogadóba,had játsszon szegény. Több aktivitást igényel,nem elég napi egyszer megsétáltatni.

Mivel eteted? Jelen sört adtál neki? Mert ha nem,akkor hidd el,attól megnyugszik. Ha ezek után sem javul,akkor már csak a szláv intézet maradt.

2019. márc. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az előttem szólókra,ha azt mondod neki hogy Koszovó független állam kiég a motorja. Füstöl a feje és ki is gyulladhat! Veszélyes játék ez.

További dolgok amiket ne tegyél vele:

-Ne mondd neki hogy Vajdaságban azért vannak magyarok,mert az ott régen Magyarország része volt

-Ne mondd hogy légyszives,gyere,kérlek,ezeket nem érti,határozottabb módon kommunikálj,hogy kivívd a tiszteletét,így engedékenyebb lesz. Pl. "alo,brate,ajde,mrss"

-Ha agresszíven közeledik,mindig hívd meg az asztalodhoz egy kis Pelinkovac vagy Jelen majd megenyhíti a szívét. Szavakkal ne is próbálkozz.

2019. márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ÁNYÁDÁT!
2019. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy angolt. A szerbbel semmire sem mentél volna.
2019. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az angol az nem jó. Volt már, de túl sokáig kellett udvariaskodni, hogy leüljön. A szláv jobb.
2019. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!