Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nagyon sok receptnél szoktam...

Mrallin2 kérdése:

Nagyon sok receptnél szoktam látni, azt hogy só ízlés szerint, az a gond hogy semelyik boltban nem találok ilyen sót csak asztali, jódozot meg ilyenek vannak, de só izlés szerint nincsen, Hol tudnék vásárolni ilyet?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem , Feri a morning showban hallottam hogy Média Hekkről beszélt viszont receptet nem mondott, sehol nem találok ilyen receptet, ha valaki tudja esetleg hogyan készül ez a fajta hekk ne tartsa magában. Köszönöm!

2019. márc. 14. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Azt jelenti, annyi sót teszel bele, amivel neked kellemes lesz az íze. Lehet jódozott, asztali, széki, bútori, mindegy. Még tengeri is lehet.

Nem értem, miért ilyen félreérthetően írják recepteknél: annyi sót teszel bele, amennyit akarsz, ez a lényeg!

2019. márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Troll
2019. márc. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy troll. A troll általában humoros a maga módján. Ez semmilyen módon nem humoros, ez csak béna.
2019. márc. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Az ízlés szerinti sót az "Í" betűnél kell keresni a Tescoban. Az íjak és írószerek között.
2019. márc. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekemtetszett! :)
2019. márc. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!