Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megeri asztali grillsutot...

Megeri asztali grillsutot venni? Tudtok nem tul dragat, ami viszonylag jo es tapadasmentes a felulete?

Figyelt kérdés

Heti 2-3 alkalomra kellene, foleg csirkemell sutesere, lakasba. Mennyire frocskol/fustol egy ilyen grill? Erdemes egyaltalan venni? Vagy jobb lenne egy grillfunkcios mikro? Nekem az a lenyeg, hogy a csirkemell megsuljon (nemreg erkeztem az alberletbe, a gaztuzhely/suto kb. 3 eve nem volt hasznalva, ahhoz hozza se merek nyulni, azt ne is tanacsoljatok :)... valamilyen alternativan gondolkozok, mert a munkahelyen nem merik olcson a grillezett csirkemellet).

Elore is koszi.


2014. máj. 13. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy Fagor BBC846 -van. Tök jó. Nem fröcsköl, nem füstöl, gyorsan megsül a csirke. Szerintem már nem kapható, de hasonló biztos van.
2014. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a contackt grillel jobban járnál. Még ha drágább is próbálj meg olyat keresni amiben lehet lapot cserélni ,több funkciós. Nekem Grundig van,még 7éve vettem a Német országban. heti szinten használom. zöldségre ,halra ,húsra.

valami ilyesmit. [link]

2014. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 eccervolt válasza:
0%
Nem éri meg. Az egész grillmánia egy ostoba divathóbort.
2014. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Grillezni nagyon jó dolog, de az elektromos grillsütőkel az a baj hogy a lényeg, a füst elmarad. Így csak ugyanolyan íze lesz mint ha edényben/tepsiben sütnéd meg. És jóval lassabb.


Nekem nem jött be. Csak ritkán használom.

2014. máj. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kossz a valaszokat! A fust amugy lakasba nem hianyzik...
2014. máj. 14. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!