Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Déja Vu tényleg egy francia-kí...

Déja Vu tényleg egy francia-kínai mágus?

Figyelt kérdés
Ezt mondta az életkedv tanárunk.

2019. márc. 20. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

déjá vu:

Emlékezeti csalódás, amikor azt hisszük valamiről, hogy már egyszer átéltük, de a valóságban sosem történt meg.


[link]

2019. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vu egy hajdani kínai filozófus volt, aki egy káposztás dézsában lakott és alkotott.(természetesen amíg ott lakott, addig a dézsában nem volt káposzta. Már nem fért bele)
2019. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy!

Déja Vu egy borfajta. A kínaiakhoz van köze, de másképpen. Történt, hogy Trol Li, híres, pekingi származású gombkereskedő – akinek boltja a Józsefvárosi piacon a vietnámi sült víz kereskedő mellett van – kapott magyar barátjától egy dézsa balatoni világost. Megízlelte, majd így kiáltott fel:

Vú, ez nadion finom, vú ilyent még nem enni. Akarod megvenni? Tetszik neked? Adom minyimum száz forint!

– Hülye vagy, mondta a barátja! Ez az én borom, s most adtam neked ajándékba?

Vú, tényleg! Akkor egy dézsa vú minyimum száz jüan decinként. Veszel meg tőlem gyorsan!

Akkor a barátnak eszébe ötlött, hogy talán megveri. De mintha már elverte volna korábban. Vagy nem?

2019. márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Talált, süllyedt!

2019. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát én beszarok, a #2 és #3-nak ment a zöld! 😄😄😄😄😄
2019. márc. 20. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem olasz, de a többi stimmelhet.
2019. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!