Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt a legjobb vicc, amit...

Mi volt a legjobb vicc, amit életetek során hallottatok?

Figyelt kérdés

Ami igazán mulatságos volt, és pl a térdeteket csapkodtátok a nevetéstől, vagy a hasatok fogtátok, megkockáztatom: a földön fetrengtetek a röhögéstől...


Nekem most így hirtelen ez ugrik be, ami nagyon vicces volt: Egy házaspár elmegy a színházba, ülnek a nézőtéren, várják, hogy kezdődjön az előadás. A férfinek nagyon kell WC-znie, kimegy a folyosóra, keresi a WC-t. Benyit egy ajtón egy pici helyiségbe, de csak a takarítók holmija van benne. Megy tovább a hosszú kanyargós folyosón, benyit a következő ajtón, látja hogy az meg a biztonsági őrök szobája. Megy tovább a folyosón kanyarogva, benyit egy harmadik ajtón, ahol végre egy nagyobb helyiséget lát, ám ami még szintén nem a WC, de már nagyon-nagyon kell nagydolgoznia, és mivel látja, hogy a teljesen üres helyiség sarkában egy nagy váza áll, ezért bizonytalanul odamegy, méregeti, és mikor elég nagynak és erősnek találja, ráül, és ráérősen elvégzi a dolgát, majd megkönnyebbülten visszamegy a hosszú, kanyargós folyosókon át a feleségéhez a nézőtérre, ahonnan korábban elindult. Kérdi nyomban a feleségét: - Na drágám, elkezdődött már az előadás? Mire a felesége: - Igen édesem, de eddig még csak annyit láttunk, hogy bejött egy férfi a színpadra és beleszart a vázába...



2019. márc. 31. 03:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán amin még órák múlva is felröhögtem ha eszembe jutott, mert ugyanis érintett voltam a témában:


-Kik vagyunk mi?

-iPhone-osok!

-Mit akarunk?

-Kikapcsolni az automatikus szövegjavítót!

-Mikor akarjuk?

-Rost! Fost! Á, mindegy, hagyjuk.

2019. márc. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Kedvenceim: "Magyarorszg jobban teljesít", "A Fidesz elítéli a korrupciót", "Fejlődik az egészségügy", "Polt Péter független főügyész", de vannak még jók...
2019. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Nekem ez:

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput!

2019. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
60 éves vagyok, és bízvást állíthatom, hogy végigröhögtem az életemet. Ezernyi kedvenc vicc kavarog a fejemben, de mégis, amikor megkérdezik, mindig a klasszikus "Mennyi? 30" jut először eszembe.
2019. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lifeless válasza:
100%

Nekem ez:

A busz olyan, mint a hülyék. Szóval ne idegeskedj, mert pár perc és jön a következő.

2019. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

- Mi az: nagy, kék és kocka?

- Egy k*rvára elcseszett kis piros golyó.

:DDD

2019. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a történet, bár ez nem vicc, hanem valóság volt:


Egy haverom mindig öltönyben járt, és a kezében elmaradhatatlan volt egy hegedűtok, mert szerinte az olyan elegáns - megjegyzem hegedülni nem tudott. Egy nyári napon mentünk együtt valahova, egy igen forgalmas sétáló utcán keresztül. Egyszer csak véletlenül szétnyílott a hegedűtok, és az utca kövezetére kiesett belőle egy kislábas, kés, kanál és egy villa is. Haverom gyorsan összekapkodta a holmikat, bezárta a hegedűtokot és sétáltunk tovább, mintha mi sem történt volna. Fél perc sem múlt el és egy lány hátulról megveregette a haverom vállát, és azt mondta:

- Fiatalember, elvesztette a vonóját! - és odanyújtotta neki a villát.

2019. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

- Ki az: korán kel, kenyeret süt, és nem a pék?


....


....



...



....



- DE!! A PÉK!!!

2019. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Wadmalac ***** válasza:

Hasonló a helyzetem,m int Miquelnek. Csak én 15 évvel röhögtem kevesebbet. :D


Túl sok a jó.


A legfrissebb kedvencemet ma olvastam, éppen itt, picit más formában, kevesebb asszociációt kívánva, de a lényeg ez volt:

Miért vérzik Mózes homloka?

Fejes a stégről.

2019. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy a sok közül:

Egy pasi megy a tevéjével a sivatagban. A teve egyre nehezebben bírja az iramot, többször megáll, majd lefekszik. Egyszer csak látja a pasi, hogy egy ember futva közeledik, amikor odaér, ő megkérdezi tőle:

- Hogy bírja maga ezt az iszonyú hőséget, pláne úgy, hogy még futni is tud?

Válasz: - Egyszerű a magyarázat, ahogy futok, a légellenállás hűti a testemet. - és már tovább is futott.

A pasi felrángatja a tevét, felpattan a hátára, elkezdi ütni, hajszolni. A teve fut egy darabig, majd hirtelen összerogy. Emberünk ott nézi a tevét, majd megszólal:

- Na most mi van, megfagytál?

2019. ápr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!