Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számotokra mi volt a legjobb...

Számotokra mi volt a legjobb érzés az eddigi életetek során?

Figyelt kérdés

Mondok egy példát,hogy kb mire is gondolok.

Például anyum számára az a legjobb érzés/élmény, amikor egy nő kisbabát vár és érzi, hogy benne növekszik egy élet.

Minden értelmes választ köszönök!



2016. márc. 28. 23:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, hogy nem nagyon jut ilyen eszembe, de öröm visszagondolni arra, amikor még a haverokkal(Azóta ők külföldre vagy Pestre mentek.) a naplementében bográcsoltunk sörözgetve beszélgettünk.

Ezen kívül 17 évesen mesterhármast lőttem egy csapatnak és ezzel nyertünk 3-0-ra, ez Megye3-ban történt, 20-40 éves csapattársakkal.

2016. márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem jut eszembe semmi olyan "leg" érzés, de én azért probalok orulni kis dolgoknak is. :)
2016. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

annyi van hogy nem is tudom hol kezdjem, de szemezgetek nehanybol:


amikor eloszor ultem a pilotaszekbe es (termeszetesen segitseggel) felszalltam es repulot vezettem


amikor kulfoldon osszefutottam a Keanu Reeves-el (nagy kedvenc) es odaalltam melle fotozni, kozben a hatat simogattam a kezemmel ;D


amikor az unokatesom kisbabajat sikerult ugy megnevettetni, hogy mar majdnem sirtam es a Tescoban mindenki korbeallt, mert nem akartak elhinni mennyire edesen kacagott a baba

2016. márc. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még szerettem valakit és ő is engem.. Hát.. Egyszer volt és nem sokáig:D
2016. márc. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Toyota Supra in da house!


Végre! Vártam már azt a választ, hogy a legjobb érzés a szerelem volt. Erre tippeltem, hogy fog szerepelni nem is egyszer

2016. márc. 29. 00:49
 6/15 anonim ***** válasza:

Rengeteg van, de visszaemlékezve mindben van egy kis rossz, az, hogy már elmúlt.😢

De talán...talán akkor voltam a legboldogabb, amikor életemben először láttam személyesen azt a fiút, akit sajnos szeretek (mégha ő ezt nem is viszonozza), és úgy mosolygott, hogy én megkérdeztem, hogy "miaz?".:D Nagyon ciki volt, de az a mosoly...😊 olyan jó volt happynek látni őt 😊 és mindig könnyes lesz a szemem, ha erre visszagondolok...ez olyan butaság így de nekem akkor is ez volt életem egyik legboldogabb pillanata.😊

2016. márc. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A szerelem első 1-2 hónapja az nagyon jó érzés, olyankor te vagy szuperman 😂
2016. márc. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az volt a legjobb amikor a barátnőmmel szakadtunk a röhögéstől mert megnéztük az insidiust (horror filmet) és volt benne egy olyan személy hogy Foszter de úgy kell leírni hogy Foster és annyira szakadtunk a röhögéstől hogy majd nem megfullatunk hát jó is volt.😂😂
2016. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc zenekarom koncertjei :D
2016. márc. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én zenehallgatás közben érzek egy ilyen fura bizsergető érzést :D nem a libabőrre gondolok itt, hanem ez ilyen belső dolog :D
2016. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!