Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb futós alkalma...

Melyik a legjobb futós alkalmazás? Miért kapok eredményeket a Nike+ és a Runkeeper használata során?

Figyelt kérdés

Több cikk is kering a neten, viszont én konrkét tapasztalatot / ajánlást szeretnék kérni tőletek, hogy melyik applikáció a legjobb.


Eddig a Nike+ runningot használtam, viszont eltűnt belőle kb 50 km ( ezt abszolút nem értem...), plusz most az utóbbi időben letöltöttem a Runkeepert is, és mind a kettő alkalmazást elindítottam futás közben. Az egyik alkalommal pl. 40 perc futás volt az edzéstervben és a Nike+ running 8,5 km-ert jelzett, míg a Runkeeper 7,5-et..


Eddig azt hittem megbízható a Nike+... és azt hittem, hogy szépen fejlődök...erre lehet, hogy kiderül, hogy végig rosszul mért?!?! :((


Az edzés során egyébként a GPS és az adatforgalom is be van kapcsolva.



2016. nov. 14. 10:35
 1/5 A kérdező kommentje:
*Miért kapok eltérő eredményeket ...
2016. nov. 14. 10:36
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a Zombies Run. Játék is egyben, folyamatosan megy a sztori futás közben, és párszor zombi üldözés is van benne. A legjobb, amivel eddig találkoztam. Méri is a futásokat rendesen, persze.
2016. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a runkepper precízebbnek bizonyult, mint a runtastic. Pedig a runkeeper ingyenes verzióját használom, a runtasticot megvettem. A runtastic többször elvesztette nekem a jelet, még a runkepper szépen mérte az adott távot.


Ha szeretnéd tudni, hogy melyik eredmény fedi a valóságot a két app közül, akkor nézd meg pl itt, hogy mennyit futottál: [link]


És akkor láthatod, hogy melyik alkalmazás mért többet/ vagy kevesebbet.

2016. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!


Húú ez az oldal nagyon jóó!!!

Ahogy nézem a Runkeeper eredménye hitelesebbnek tűnik. :( Akkor ez nem jó hír számomra, eddig azt hittem sokkal jobban megy a futás... :( Nagy csalódás...

2016. nov. 14. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb alkalmazás a run the map. Nem szép, de teszi a dolgát. Runtastikkal szinte mindig voltak bajok. Nem mért, ha meg igen, soha sem a valóst mérte. Run the map egyedüli hátránya, nincs online felülete,(élő követés) viszont strava kompatibilis.
2016. nov. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!