Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi az élet értelme?

Mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok tudjátok-e :D
2010. júl. 5. 10:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ezt még senki nem udta megválaszolni.

De mindenki keresi.


Szerintem olyan mint a Bölcsek-köve: jó nagy kamu :D


Én álltalában úgy gonodlo, hogy semmi. Mint minden állet mi is meghalunk egyszer és kampec. Az életem amég van próbálom széppé tenni. Ennyi.

2010. júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az élet értelme a munka.
2010. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az élet értelme...hát...

Mindenkinek van, vmi célja földön, amit véghez kell vinnie,ha az nem is olyan eget rengető dolog...De valójában,ha, egy kicsit más szemszögből nézzük,akkor a ugye, van lelkünk és a lelkünk az a mi testünkben tanul és mindig más-más testeb bújik bele,hogy tanulhasson ez a reinkarnáció...ha vki hisz benne hisz, aki nem az nem, ez van;)Szóval mindenkinek van célja a földön, csak éppenséggel nem tud róla,hogy mi az és mi vár rá a jövőben;)Ha elég tapasztalatot szerzett,akkor vége a 'küldetésnek':Dén így gondolom:D

2010. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

az élet értelme:


-emberi szemszögből: eléd azt amit akarsz (család munka gyerekek ház) és boldog légy


-"Isteni" szemszögből: Tiszta, hívő életet élj, hogy aztán "oda" juss ahová kell


-Ateista szemszögből: Semmi. Illetve a testi élvezetek, esetleg ugyan az ami "emberi szemszögből"


-A Magyar Gárda/Hitler szemszögéből: Megtisztítani a világot az emberi hulladékoktól (nekik ez cigányt, vagy zsidót jelent.)


-Obama szemszögéből: Új világrend elérése


-Orosz szemszögből: Vodka.


-Kínai szemszögből: Sok olcso kacat csinal elad neked félaron


-az én szemszögemből: minél többet tanulni/tudni meg a világról amiben élek, és megtalálni azt a lányt aki mellett jól érzem magam :)

2010. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

10:51-es tényleg jókat mond!


de egyértelmű választ nem fogsz kapni erre a kérdésre

2010. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
egy elcseszett pikniken részt venni.... XD
2010. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 haru ***** válasza:
42
2010. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 skelton ***** válasza:
Én nem keresem az élet értelmét. Feleslegesnek tartom. Én úgy gondolom, hogy kaptunk egy esélyt az élettől, nem tudod honnan jött az élet, hogy hogyan keletkezett és mi lesz ezután akár a végtelenségig. Viszont egyet tudok. Ha megkaptuk minél több jóval amit szeretünk élvezzük ezt a kevés időd. Lehet hogy meghalunk. De azt a boldogságot amit itt a földön tálalunk annál nincs jobb. Van akinek rossz élete van, nem veszi észre a jót, a legkisebb jó is fontos lehet. Ha szerencsés az ember talál magának egy párt és azzal éli le életét. Minek keresném ha egyszer élvezem azt?
2010. júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Megtanulni mindent, amit öregségedre teljesen elfelejtesz.
2010. júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szex
2010. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!