Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi az élet értelme?

Mi az élet értelme?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok tudjátok-e :D
2010. júl. 5. 10:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
egyszerű: 42
2010. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az élet értelem. Nos hát szerintem a szeretet a boldogság az élet élvezése és ÉLNI
2010. júl. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Jó válaszok jöttek gratulálok, de az igazi nyertes az aki 42-őt mondott!
2010. júl. 5. 20:53
 14/16 anonim ***** válasza:
Ezt a 42-t nem vágom. Miért is ez ?
2010. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 haru ***** válasza:
Galaxis útikalauz stopposoknak - című filmben a válasz
2010. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem SEMMI.

Olyanok vagyunk akár a többi élőlény, azt a tényt leszámítva, hogy egyetlen más állat sem csinál teljesen fölösleges és értelmetlen dolgokat.

Úgy fogom fel, hogy minden csak véletlen. Puszta szerencse, hogy én vagy te vagyunk. Puszta mákom van ha jó emberekkel akadok össze. Puszta pech ha holnap leütnek az utcán. az élet olyan mint az orosz rulett. Bár hiszek a karmában is. Hiszek abban, hogy mindenki azt kapja amit megérdemel. De hogy ki fog jó elönyökkel indulni? Az csak véletlen. Az előző karmás dolog azért kiegészítésre szorul: a bűnösök nem feltétlen bünhődnek, meg a szabványos értelemben. Ha valaki nem érzi magát felelősnek akkor nem igen fog bünhődni. Ha valaki nem érzi magát felelősnek a tetteiért akkor bizonyos értelemben nem is az. Hogy elkapják-e a gyilkost? Szerencse kérése.

viszont már arra is rá jöttem, hogy a pozitív emberek vonzák a jó dolgokat. De, hogy hogyan az titok.

Csupán egyetlen oka van, hogy ebben hiszek: minden más túl bonyolult lenne, és minden más sokkal több kétejt vetne fel bennem. ez így egyszerű. Nem akarok ezen rágódni. Ha elkezdenék ezen moralizálgatni akkor életem végéji se hagynám abba.

2010. júl. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!