Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Léteznek olyan emberek akiknek...

Léteznek olyan emberek akiknek szüper képességük van? Pl repülni tudnak teleportálni lebegtetni dolgokat falon át menni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 1. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tudomány témakör, úgyhogy: a tudomány számára senki sem bizonyította be, hogy ilyen képességei lennének.
2019. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt már a kérdés, és már akkor sem illett ide.
2019. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Én tudok repülni és teleportálni is. Ha egy méter magasról leugrom, akkor csaknem egy egész másodpercig tudok repülni, három méter magasból pedig másfél másodpercig is akár. Magasabbról még nem próbáltam, mert a landolás még nem tökéletes, apróbb csiszolgatásokra szorul még.

Teleportálni is tudok, legutóbb Húsvét vasárnapján teleportáltam. Leugrottunk a kricsmibe a haverokkal, megittunk egy csomó wiszkit, aztán mikor vége lett a bulinak, hazateleportáltam. Nos, ezzel is vannak még apróbb problémák, hiszen elég sokáig tart míg a teleportációt követően magamhoz térek, és erős fejfájás is szokta kísérni a következő napot, de hát semmi se tökéletes...

Amúgy falon is át tudok menni, ha az vékony üvegből készült, igaz, csak egyszer, utána másik üvegfalat kell keresni.

Sőt, igazából lebegtetni is tudok dolgokat, pl. egy pingponglabdát 5-10 másodpercig simán tudok lebegtetni, csak egy vastagabb szívószál kell hozzá.

2019. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
leírni azt a szót, hogy "szüper" már önmagában egy "szüper képesség" :DDD
2019. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Helló!


Nem, nincs ilyen.

2019. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!