Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Holnap szavazás lesz! Mikor...

Holnap szavazás lesz! Mikor adják a krumplit, szavazás előtt vagy után?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 21:21
 1/8 mindentudó99 ***** válasza:
77%
Természetesen előtte. Nálunk a fél utcában tepszis krumpli volt ma az ebéd.
2019. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
79%
Hm, nem tudom. Írj a helyi DK oldalára, biztos megmondják, mikor és hol osztják.
2019. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sanyinak ***** válasza:
A mézesmadzag után közvetlenül
2019. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már meg is ettem.
2019. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A kis fideszesek átrakták a humor kategóriába a kérdést a politika kategóriából.


Gyertek a kisebb vidéki településekre és ott lesz lehetőségetek élőben is röhögni a krumpliosztáson!

2019. máj. 26. 11:09
 6/8 mindentudó99 ***** válasza:
Én kis településen élek de itt még nem osztottak ilyet. Karácsonyi csomag van minden nyugdíjasnak minden évben. Rászorulók időnként kapnak fát amit negyedáron eladnak hogy legyen kannásbor. Ez se függ össze választással. És még a közmunkások sincsenek zsarolva.
2019. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem adják sem előtte, sem utána, mert a kormányhívők szerint nincs már krumpli, már odaadta a ballibsi csőcselék a migránsoknak, hogy elpusztítsa dicső nemzetünket :-)
2019. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Micsoda?!Nekem egyáltalán nem adtak!
2019. máj. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!