Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik ilyen szakma?

Létezik ilyen szakma?

Figyelt kérdés

Egy weboldalon láttam, több mint ezer szakmát, amik között lehetett válogatni. Nem találtam rajta semmilyen különlegesebben tetsző szakmát. Aztán szépen rájöttem, hogy valakinél ez van írva, Elektronikus zenei producer, Rendező, Aeiral VFX Artist, Vezérigazgató, stb. ami személyre szabott szakmai állapot. Ilyeneknek hol van a teljes listája, amin a világ összes szakmája fel van sorolva? De tényleg olyan, amin ezek a különleges szakmák is fel lennének sorolva, hogy biztosan megtaláljam a nekem éppen kellő embert, illetve a saját utamat megtaláljam az adott irányban.

Mint pl. zenész, filmrendező, producer, ilyenek. Ezeknek Biztos van egy teljes listája, ugye? Vagy valahol fizetni kell egy ilyen lista megjelenítéséért?



2019. febr. 27. 00:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen lista. Olyan van csak, ami a magyar rendszerben tevékenységként megjelölhető, ha vállalkozó vagy, illetve az, hogy az adott tevékenységhez milyen szakképesítés kell.

Kevered a szakmát és munkakört. A vezérigazgató nem szakma. A zenei producer sem (lehet, hogy tévedek, és van erre képző tanfolyam, ami hivatalos bizonyítványt ad róla).

Nyilván minden országban van hasonló, de olyan oldal biztosan nincs, ahol a világ összes szakmáját megtalálod.

2019. febr. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!