Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti mit csinálnátok legsziveseb...

Xyasdd kérdése:

Ti mit csinálnátok legszivesebben az alzás lénnyel?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar az erőszakos hangos kiabálása, mindig nyulok a távirányitoért, mostmeg már youtube is betelepedett hát felháboritó..

2019. jún. 16. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megennem bulgurral
2019. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Levadásznám, aztán kivinném a szeméttelepre
2019. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, én nem tudtam, mi ez (nem nézek TV-t), most megnéztem... Egy hónapon keresztül játszanám teljes hangerőn annak, aki kitalálta, de folyamatosan. Tuti bolondokházába kerülne, ha ugyan nem eleve onnan szabadult.
2019. jún. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Ja, magáról a cégről is megvan a véleményem, múlt héten árukeresőn néztem valamit és olyan gyanúsan olcsó volt, hogy utánanéztem homáron, mitől van ez... szóval még csalók is, ezek után pont ilyen reklámot nézek ki belőlük.
2019. jún. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Megerőszakolnám úgy hogy beledöglene
2019. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel folyton felszólít, hogy "most vásárolj szuper áron" közölném vele, nem is, beleüvölteném az arcába, hogy NINCS AKCIÓ és őt is átverték. Talán emiatt lelohad a bárgyú pofájáról a vigyor...
2019. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!