Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudok ezen még változtani?

Tudok ezen még változtani?

Figyelt kérdés
19 éves éves vagyok,nagyon visszahúzódó és otthonülős,szinte alig vannak barátaim.Eleinte a betegségem miatt cikiztek,a gimiben meg azért,mert nem telik márkás cuccokra,drága kirándulásokra,ezért nem járok társaságba,azóta ilyen visszahúzódó lettem.Kevés barátom van,pasim még soha nem volt.Hogy tudnék változtatni ezen?
2010. júl. 12. 11:16
 1/8 anonim válasza:
20/L Összebarátkozhatnánk, mert én hasonló vagyok. Csak még rosszabb, mert barátnőm nincs. Egyetlen megértő tesóm meg azt mondta, hogy már nagyon un. Pedig a legjobb barátnők voltunk!
2010. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szia,összebarátkozhatnánk,mert én is unatkozom,írhatnánk msn-en,amúgy szlovákiai vagyok
2010. júl. 12. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged volt(van(?))? Tudom, hogy sajnos ez nem segít semmit, de akik olyanok miatt cikiznek valakit, mert beteg, nincs pénze valamire, stb., az nagyon leírja magát(és nem utolsó sorban undorító dolog), nem tudom, milyen ember lesz majd belőlük :S
2010. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szlovákiábó :O komolyannn , én nem vagyok zárkozott, el boldogulok az emberekkel ,talín még szeretnek, kedvelnek jofejnek tartanak , (egoista vok tomm ) .... amugy ha jofej vagy, írhatnánk valahol , és egy kicsit

"tanulhatnál" tölem ,ha érted mire célzok....


és a 2. válsaszoló -nak : hogy mondhatott neked ilyet az egyetlen tesó ,akivel joba voltál , szomoruu ,h azt mondta ,h "un téged " :(

2010. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amugy elözö vok ,azért írtam ,h komolyan Szlovákiából vagy, mert én is ottani vagyok ,melyk városban laksz ?
2010. júl. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, sajnos nem értem a célzásodat; de nem kívántam semmilyen sértő vagy ilyen dolgot burkoli a válaszomba :(


második

2010. júl. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond, nem akartam semmire célozni ...
2010. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ha gondolod írj privit!:) ja és az 1. válszoló is:) énis így vagyok
2010. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!