Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudok ezen túl lenni?...

Hogyan tudok ezen túl lenni? 23 vagyok, és nagyon nehezen tudom elfogadni, hogy már felnőttem.

Figyelt kérdés

Már nem bennem látják a jövőt az emberek, már én vagyok a jelen, akinek a fiatalokat segítenie kell az életben, és utat mutatni. és ezt egyszerűen hihetetlen nehéz elfogadnom. Nagyon hiányzik a gyermekkorom, és én most nem a tizenévesek alkoholizációs szokásaira gondolok, hanem azokra a szép, igazán szép gyermekévekre, amiket nyaranta töltöttem. azokra a játékokra amiket a barátaimmal játszottam. mikor még csak elég volt az hogy elmegyünk kirándulni, és ott játsszunk. Hogy tudom magamat könnyebben túltenni rajta hogy elmúlt? annyira nehéz elengedni. de sajnos muszáj.


23F


2011. okt. 9. 19:26
 1/9 Dien. válasza:

én is igy vok ezel ne agodj majd elmulik

26/f

2011. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha te is így vagy vele honnan tudod hogy elmúlik? mikor fog szerinted?
2011. okt. 9. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is éppen ezen rágódtam ma. Végigjártam kis városkánkban a helyeket, ahol játszottam, láttam a házunkat, ahol laktam kölyökként, és én is arra gondoltam, hogy milyen rossz nagynak lenni. De arra jutottam, hogy ezen túl kell lendülni; az élet még sok jó dolgot fog számunkra tartogatni. Belegondoltam, hogy már csak pár év és nekem is lesz gyerekem. Azt akarom, hogy gyönyörű gyermekkora legyen, és én mindent meg fogok neki adni. Na kérlek szépen, ezzel terelem el a figyelmemet erről a keserű érzésről :))
2011. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is hasonló dolgokkal próbálom. Én is nagyon szeretnék gyereket.
2011. okt. 9. 19:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Na látod, ez a beszéd. Túl fogsz majd ezen lendülni, csak idő kérdése :)
2011. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen szomorkodnod, és nosztalgiáznod a múlton, hogy már elmúlt, mert az ugyanígy ott van a jelenedben is. Ugyanúgy lehetsz gyerek még mindig, nem kell olyannak lenned, úgy gondolkodnod, mint más felnőttek, nem kell szürke, fásult, besavanyodott, munkamániás embernek lenned még idősebb korodban se. Persze az jó ha érett valaki, és úgy is gondolkodik, felelősségteljes, de ez nem zárja ki a másikat. Nagyon sokféle ember van, sokféle személyiséggel
2011. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Istenem, ugyanígy vagyok, mint te:( bár én még csak 18 leszek, de nem az az izgatott várakozás van bennem a 18. szülinapommal kapcsolatban, mint a többiekben, h úristen, már felnőtt vagyok, de jó.. hanem inkább szomorú vagyok, hogy "hivatalosan" végetért a gyerekkorom, már felnőttként néznek rám.. elég szörnyű, és folyton emiatt szomorkodom.. de remélem tényleg elmúlik, és neked is:) 18/L
2011. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én is ezt érzem.Nekem ez pár hónapja jött elő és azóta is tart:(

26L

2012. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jaj ne legyetek már teszetoszák... úgy tesztek mintha ezeket a dolgokat ti már nem művelhetnétek! Ha nem azt csináljátok amit szeretnétek, akkor ti a társasdalomnak akartok megfelelni...avval h egy olyasféle ábrándképhez akartok hasonlítani mint a "felnőttség". Annyi nehéz dolog van ebben a világban, és ezek a dolgok amiket szeretnétek nem megvalósíthatatlanok. Igaz én csak 21 éves vagyok, de olykor megkapom a szemembe hogy "gyerekes" lennék, de tudjátok teszek rá. Mert legalább élvezem amit csinálok!
2012. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!