Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogadjam el magam?

Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés
Nincsen önbizalmam nem tudom elfogadni magamat.elöször is undorodom magamtól mert bevan horpadva a mellkasom kivannak állva a bordáim és gerincferdülésem is van és a fejemmel sem vagyok megelégedve. Hogyan tudnám elfogadni magam hogy egy nyomorék vagyok, mivel utálom magamat. Kiskoromban nem tüntek fel ezek a hibák mivel akkor helyes cuki gyerek voltam és sokan mondták hogy mennyek modellkedni én akkor meg elhittem és ez is bosszant hogy mostmár helyes sem vagyok. Vannak napok amikor eltudom magam fogadni mert akkor levan normálisan vágva a hajam és modellfejem van ,de eleg ha hazajövök és ha olyan napom van akkor belenézek a tükörbe és látom hogy mennyi problémám vam magammal.

2019. aug. 21. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2019. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Most ez tenyleg poen kerdes? Nem tudom eldonteni :D
2019. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez mitől humoros?

Amúgy megtanulhatnál magyarul is. Ez ugye nem függ a külsődtől.

2019. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem jelentem a kérdést, hogy rakják át másik kategóriába, mert nekem ez komolynak tűnik:S:S Lehet, hogy majd később visszatérek, és írok még választ is. (Ez a válasz leszedhető, ha már mondjuk nem kell majd, megtalálom a kérdést mert ügyi vok.)
2019. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy rakás ocsmány szuperfizetésű modelt foglalkoztat a divatszakma. de ez mellékes.


Tippre fiú vagy. Akkor viszont sportolni vagy kondizni kéne az megedzi a testet és az arcra is hatással van. Nem kell elfogadni semmi. megváltoztathatót. Elfogadni csak a megváltoztathatatlant kéne.

2019. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!