Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Változtatni nem tudok. Hogyan...

Változtatni nem tudok. Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

A külsőmmel van a baj. Terhesség előtt csinos voltam (pont arányos testalkat, sosem kellett fogyókúráznom sem, de túl sovány se voltam). Szülés után fogytam sokat, szoptattam sokáig, gondoltam majd visszajönnek a kilók, ha abbahagyom. De nem! 1 éve nem szoptatok és még mindig egy pálcika vagyok :( vérképem, hormonok rendben, csak annyit mondanak valakire így hat a szülés. Ehhez jön még, hogy a cicim helyén két bőrdarab lóg csak, azok is eltűntek teljesen :( undorítóan nézek ki!!

Ezáltal nincs semmi önbizalmam, szomorú vagyok, rettegek, hogy a férjem elhagy, mert nem tetszek neki (azt mondja tetszek). Ideges vagyok, hogy jön a jó idő, lekerül a sok ruha a nőkről és majd bámészkodik, mert otthon nincs mit néznie! Otthon csak egy depressziós csontváz van! :'( Hogyan tudnék beletörődni, hogy legalább a kedvem legyen a régi?


2018. febr. 17. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál valamit sportolni? Az kikapcsol, az izmaidnak, az alakodnak és az egészségednek is jót tesz. Ha közösen csinálod valakivel, barátnővel esetleg a pároddal az még szórakozásnak is szuper. Rengeteg féle sport van, olyan is amit otthon is végezhetsz és kihasználhatsz minden apró pillanatot "énidőnek". Esetleg aminosavakat tartalmazó étrendkiegészítővel elősegíthetőek az anabolikus folyamatok.
2018. febr. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, fél éve heti 5x min valamit sportolok, de semmi haszna, a kedvemen se segít, látszata sincs már elegem lett ebből is! Ezért mondom, változtatásra nincs remény csak az elfogadásra (de pillanatnyilag az sem megy)!
2018. febr. 18. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!