Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Profi tudatos álmodók! Hogyan...

Profi tudatos álmodók! Hogyan hívjátok elő direkt ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy éve találtam rá erre a dologra és nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Minden lehetséges helyen utána néztem és sokat próbálkoztam vele. Sajnos nem nagyon akart sikerülni. Egy idő után meguntam a próbálkozást és teljesen elfelejtettem. Azonban nem rég teljesen véltlenül sikerült. Magát az álmot nem részletezném, az a fontos, hogy felismertem azt, hogy éppen nem vagyok éber állapotban. Hirtelen vált életszerűvé minden és nagyon levoltam döbbenve, hogy sikerült tudatosan álmodnom. Azt hallottam a meglepettségtől sokat felébrednek, de én nem ébredtem fel. Egy ideig még benne voltam a dologban, viszont elvesztettem az irányítást az álom felett. Két nappal később volt egy rém álmom. Amikor az álom odáig fajult, hogy menekülnöm kell egyszercsak felismertem, hogy nem valóság. Nagyon megvoltam rémülve, ezért nem igazán foglalkoztam azzal a ténnyel, hogy megint sikerült. Kiszaladtam egy megnyugtató kertbe, amely úgy nézett ki, mint a gyerekkoromi házunk kertje. Olvastam olyan dolgokról, hogy fel tudod ébreszteni magad az álomból. Az egyik technika eszembe jutott, elvégeztem, mert nem akartam tovább az álomban lenni. Sikerült. Felébredtem. Azonban ezek mind csak véletlenek voltak. Nem tudtam azóta előhívni. Ti hogyan csináljátok? Mire gondoltok elalvás előtt? köszönöm a válaszokat és bocsánat, ha helyesírási/fogalmazási hibát találtok!! lusta voltam javítani!

2019. aug. 24. 20:39
 1/3 anonim válasza:
0%

Szia az álmokat nem irányíthatod.

Én folyamatosan rosszat almodok. De csak egy ágyon ha más agyon alszom minden oke. Probald ki te is vagy cserej helyet az agyon fordulj meg. Szerintem amugy ez nem olyan fontos kérdés de mind1

2019. aug. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Olyan válaszolók tanácsát szeretném kérni akik profik vagy rájöttek már a tudatos álmodás tudatos előhívására. (mellesleg a kérdés eleve hozzájuk szól)
2019. aug. 25. 13:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Utólag bocsánat a kategóriáért, véletlenül került ebbe.
2019. aug. 25. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!