Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tudatos minden álmom?

Miért tudatos minden álmom?

Figyelt kérdés

A legtöbb esetben nem álmodok semmit. Talán havonta párszor álmodok, viszont minden esetben tudatosan és tisztában vagyok azzal ha álmodok és fél is tudom kelteni magam. Ez mitől van? Beszéltem erről a barátaimnak de egyikük se tapasztalt még ilyet. És az álmaim nagyon részletesek már többször előfordult hogy nem tudtam eldönteni hogy az adott dolgot álmodtam e vagy tényleg megtörtént olyan tisztán emlékszem dolgokra.

És mostanában azért kezdett érdekelni ez a dolog mivel furcsa dolgok történnek. Nem tudom ez hogy lehetséges egyáltalán de kb 1 hónapja megtörtént ugyan az mint álmomban,mit ne mondjak eléggé megijedtem mikor felfogtam mi történik egyből előttem volt az álmom és előre láttam minden egyes mozdulatot és tudtam mit fognak nekem mondani. Eddig ez volt a leg durvább eset. De nem igazán tudok ezen túllépni.

Miért történik ez? Vagy mit jelent?



2019. ápr. 15. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló van mostanában bár azért annyira nem durva,hogy nem tudtam eldönteni,hogy tényleg megtörtént-e :D
2019. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni, bár én kb mindegyik almomra emlékszem felkeleskor. Van amelyik csak áttételes jovendoloes pl: tóparton több ezer villámcsapás ami a vízbe csap és színes valamik áramlanak a becsapása helyéről (rohad szép volt) valosagban--> aznap délután 6 felé nyár közepén elkezdett tűzijátékozni.

Van olyan álom, ami nem ilyen áttétes, hanem szóról szóra, képről képre ugyan az és pontosan tudom, hogy mi fog történni, mikor ki hogyan mit mond, milyen hangsúllyal stb... Ilyenkor mindig megilletődött egy pillanatra. Az ilyen pontosságú jóslatok ritkábbak nálam, max havi 1 alkalom. Szerintem más embereknél is van ilyen, csak ők nem tudják, hogy, álomból ered. (Persze biztosan előfordul náluk olyan is ami nem álomból való, de megkülönböztetni ritkán tudják.)

2019. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!