Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy viszonzatlan szerelem...

Egy viszonzatlan szerelem után, szerinted mennyire lehet még barátság?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A tapasztalatom az, hogy rövid ideig. Hiába egyeztek meg, hogy barátok lesztek ha már bevallottad neki és ő visszautasított egy idő után úgyis agyadra fog menni és inkább nem foglalkozol vele.
2010. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ő is szeretne a barátom maradni.
2010. júl. 13. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:

hidd el nem lesz jó. Neked nem lesz jó. Ő csak nyer vele, hisz eddig is barátja voltál és így továbbra is megmarad neked. (persze már nem lesz olyan mint előtte a észéről sem)

A te szemszögedből nézve viszont szörnyű döntés, mivel továbbra is ott lesz a környezetedben. Szenvedni fogsz, folyton akarod majd őt, amit vissza kell fojtanod. Szabadulni sem fogsz tudni tőle, nem fog jönni egy újabb szerelem, mert ha esetleg jönne is, akkor is elhessegeted, mert neked ott van a "barát".

Tudom nagyon nehéz, de a te érdeked, hogy ne így legyen.

2010. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De most mondjam azt neki, hogy bocs nekem ez nem megy?
2010. júl. 13. 18:23
 5/8 haggyámán ***** válasza:

Nekem volt viszonzatlan szerelmem, de nem vallottam be neki. Mai napig nem tud róla, és jó barátok vagyunk.

Viszont ha bevallottad, akkor abból nem lesz barátság.

2010. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bevallottam már neki. És szeretne a barátom maradni, nem zavarja, hogy szerelmes vagyok belé.
2010. júl. 13. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy egyenrangú barátság lehetetlen, amíg az egyik szerelmes a másikba. Hogyha egy bevallott, de viszonzatlan szerelem van két olyan ember közt, akik nap mint nap találkoznak, az olyan seggnyalás érzés.
2010. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem kell, hogy két barát összejöjjön... Elég ahoz, hogy az egyik bevallja, hogy többet akar.... Ha már feljött a téma, hogy járás, már a barátság nem lesz olyan mint régen.. A másik fél részéről sem... Ilyen az élet... én épp most tapasztaltam ezt :) 18f
2010. nov. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!