Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy viszonzatlan szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy viszonzatlan szerelem? Vagy csak egy álom?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt még csak álmodoztam arról, hogy férfi lesz az edőm. Mindig az volt az egyetlen vágyam. Aztán egy éjszaka gyönyörű álmot álmodtam: férfi volt az edzőm, de egyben a szerelmem is. Az álmomban közös duót táncoltunk és csak úgy szikrázott a levegő. S ahogy rám nézett azzal a gyönyörű szemeivel.. nem jártunk együtt, de mind a ketten tudtuk, hogy szerelem van a dologban.

Egy gyönyörű álom volt ezt kijelenthetem. :)

Rá kb. 8 hónapra a saját csapatommal mentünk fellépni. Rengetegen voltak. Szokás szerint, felléptünk majd nyomás a csajokkal a nézőtérre. Kb. 1 óráig halálra untuk magunkat, majd egyszer csak a szemem mintha képrázott volna. A színpadon megláttam egy srácot /férfit inkább:) / aki, iszonyatosan hasonlított arra a férfira aki az álmomban szerepelt. Nem sokáig ládtam őt. De a díj átadáskor mellete álttam.... Teltek a hónapok.

Nyáron az edzőm bejelentette, vége! Képtelen voltam új edzőt keressni, találtam is. Csak e-mailben jelentkeztem, ezért személyesen nem találkoztam az edzővel.

Szeptemberben már találkoztam vele. Na szerintetek ki volt az??? :) Hát persze, hogy ő. Ez vmi csoda lenne??? :):)

Mikor megláttam, azt hittem, elájulok!! Tisztára, úgy nézett ki mint a srác az álmaimból. De lehet, hogy ő az??

Már lassan féléve járok hozzá, és már olyan szinten érzek iránta vmit, hogy az leírhatatlan. Minden éjszaka az ő képét nézem. De tudjátok mi a szitu? Hogy iszonyatosan hasonlít az álomban lévő sráca. De maga az álom és a valódi élet: teljesen máss!! Hogy miért?? Mert az álomban, szeretet, vonzódott hozzám, és még sorolhatnám. De a valódi életben, nem nagyon csíp, nem jövök ki vele jól, és van barátnője. Pár napja viszont elég gyerekesen viselkedtem vele, mert elegem lett abból, hogy nem törödik velem! Nem akkarok többeet írni, csak kérdezni.. Mit tegyek???


2011. febr. 10. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű! Keress az álompasi helyett, akivel nem is jössz ki jól és barátnője van egy valódi pasit, akivel jól kijössz és nincs barátnője.
2011. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Inkább hancúrozz egy jót egy hús-vér pasival.

16/L

2011. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!