Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » úgy lehet belőlem meleg, ha...

úgy lehet belőlem meleg, ha csak csókolóztunk, az egyik meleg haverommal, és naon kellemes volt, de mégis a lányokra izgulok?

Figyelt kérdés

ettől már meleg lettem, vagy azzá válhatok?


14/f


2010. júl. 13. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Biszex vagy..

Szokj át a másik nemre!!(szerintem)

2010. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsi voltál. Nem vagy bisex. Velem is csókolózott már hetero de már van barátnője.
2010. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ok akkor megnyugodtam:) csak annyira finoman, és lágyan csináltam, hogy nagyon jó érzés volt, és ettől ilyedtem meg, de akkor már nyugodt vaok!:) első, te nem vagy észnél!
2010. júl. 13. 18:32
 4/11 A kérdező kommentje:
csinálta akart lenni, de elírtam, bocs
2010. júl. 13. 18:39
 5/11 haggyámán ***** válasza:
Szerintem is inkább bisex vagy, nagyon odavagy attól az egyetlen csóktól..
2010. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
talán mert ez volt az első? ő szerette volna, ha vele csókolózom először. de akkor ha bi vagyok, akkor utána már meleg leheszek, vagyis van rá eséj? mert hallottam, hogy van olyan aki átváltozik meleggé miután bi lessz.
2010. júl. 13. 19:56
 7/11 Zzita ***** válasza:

gondolom végül eldönti, hogy fiúnál vagy lánynál állapodik meg.. de szerintem attól még biszex marad.

egyébként meg lehet,hogy ha megcsókolnál egy lányt még jobb lenne és el is felejtenéd.. Ha meg ez volt az első csókod, akkor meg szerintem csak azért érezted olyan jónak mert új volt meg ilyesmi. Lehet nem is vagy meleg.

2010. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Zzita ***** válasza:
sem biszex. Ez lemaradt :D
2010. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kössz. na szóval, így ha nézegetem neten a fiúkat nem undorodom túlük, de nem i akarok velük lefeküdni, de amikor életben történt ez, érztem az illatát, a melegségét, az teljesen más, szal, lehet tényleg csak amiatt tetszett mert első volt. de lehet hülyeség volt elpuskázni így az elsőt akkor?
2010. júl. 13. 21:18
 10/11 Zzita ***** válasza:

de figyelj, miért nézegetsz pasikat a neten? :D

na mindegy, amúgy meg szerintem nem gáz , az első nekem sem úgy alakult ahogy akartam, de nem is számít már. :)

2010. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!