Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan is lehet egészen...

Honnan is lehet egészen pontosan tudni, hogy meleg vagyok-e?

Figyelt kérdés
Bár tudom, hogy még fiatal vagyok ehhez, de mégis vannak kétségeim a szexualitásomat illetően és kíváncsi lennék, hogyan tudnék meggyőzödni róla. Mit jelent egészen pontosan melegnek lenni, hogyan fedezhetem fel, milyen jeleket keressek magamban és mit tegyek, ha kiderülne, hogy tényleg az vagyok?
2010. okt. 28. 23:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerű, felteszel magadnak egy kérdést: Fiúkkal szeretnék szexelni vagy lányokkal? Ha mindkettő akkor biszex vagy :D
2010. okt. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Van egy időszak, amikor mindkét nem iránt érdeklődsz, de az később általában tisztázódik és magadtól tudni fogod, hogy mi a pálya. Ugyan csak céloztál arra, hogy elég fiatal vagy, de szerintem még ne foglalkozz ezzel.


Ha esetleg úgy érzed később, hogy a saját nemed érdekel, akkor se ess kétségbe. Csak olyan affektálós meleg ne legyél!!! :)

2010. okt. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Mennyi idős vagy?
2010. okt. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%

Te meleg akarsz lenni?

Ha nem akarsz az lenni, akkor bizony nem is leszel. Ha te teljesen azt hiszed magadról, hogy hetero vagy, akkor tényleg az vagy...ha vannak kétségeid a környezeti hatások miatt(média), akkor az azt jelenti, hogy azt hiszed a homoszexualitás normális dolog...de ez tévedés...ha normális lenne, akkor tudnának gyermeket nemzeni ezek a párok...de nem tudnak. Ez nem azt jelenti, hogy elítélem az ilyen embereket...nem, nem...én azt mondom inkább, hogy tévedésükben teszik, mert azt hiszik, hogy ez "belefér"...:)

Találkoztam olyannal, akinek 40 éves kora felett jött elő ez a dolog...volt akinek már 12-14 évesen...változó...és pont azért változó, mert nem tudhatjuk mikor beszéli be magának az ember, hogy meleg. Azt mondják sokan, hogy ezek gének...milyen gének? Én azt mondom neked, hogy egy magát homoszexuálisnak valló embert is felizgat az ellenkező nem közelsége, érintése és a többi...így a homoszexualitás az bemesélés, nem más.


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

12:29... Öcsééém! Te nem vagy százas! :) Ne kábítsd már szegény gyereket, hogy a melegség választás kérdése. Hogy lenne már valaki annyira elvetemült, hogy önszántából homokozzon a saját nemével?


Szerintem a melegek java része hetero lenne legott, ha ez választás kérdésén múlna.

Melegség olyan, mint a bőrszín, vagy a nem, előre el van döntve és utólag nem változtathatsz rajta, max titkolhatod, elfolythatod, de az kb. olyan, mint a hajfestés. Átmeneti. :( Sok arc azért lesz szuicid, mert nem tud vele megbírkózni és fél az előitéletektől. :(

2010. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
10%

kedves 13:36. :P


magamat idézem...

"..ha vannak kétségeid a környezeti hatások miatt(média), akkor az azt jelenti, hogy azt hiszed a homoszexualitás normális dolog...de ez tévedés..."


nem azt mondtam, hogy van olyan hülye, hogy direkt azt választja, hanem azt, hogy a téves szemléletek miatt, és amiatt, hogy elfogadják világszinten a "természetellenes" hozzáállást, mesélik be maguknak, mondván, hogy ez normális, mert hormonok így és hormonok úgy...de ha ez tényleg így lenne, akkor a homoszexuálisak nem jönnének izgalomba ellenkező nemű közeledésénél...szó szerinti testi kontaktusnál.

Te esetleg tudod, hogy mi miatt kezd kialakulni a homoszexualitás? Azt tudod, hogy milyen életkorban? Amiatt tudod, hogy az egyén elkezd hezitálni a környezeti hatások miatt, hogy vajon most ő homi e vagy nem...és szó szerint bemeséli magának, főleg ha érte kellemetlenség az ellenkező nemmel kapcsolatban, vagy csalódott abban...ez egy fontos kérdés...Tudod minden olyan, amilyennek hisszük. Szóval itt nem direkt módú választásról van szó...hanem kő kemény befolyásoltságról, ami ellen lehet tenni, és pont arra világítottam rá...hogy az egyén maga dönti el milyen beállítottságú...és hogy a te szavaiddal éljek, biztosan nem a homo részt választanák...hát tegyenek ellene...mert tudnak...tudatosítják magukban ezeket a tényeket, és már el is kezdődött a változás...


megjegyzés...mondom nekem van egy csaj ismerősöm akinek az anyja 40 éves korára gondolta úgy, hogy most ő leszbikus lesz...Ha valaki homoszexuálisnak születik, az az elejétől fogva a saját neméhez vonzódna(2-3 éves korában is)...ismerünk ilyet? :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Kedves előző. Nem semmi amit írsz! Írod itten, hogy honnan tudjuk, hogy mitől dől el, meg hasonlók. De kérem szépen, te miből veszed azt a hülyeséget, hogy "Én azt mondom neked, hogy egy magát homoszexuálisnak valló embert is felizgat az ellenkező nem közelsége, érintése és a többi."??? Én is kérdezhetem, hogy te ezt honnan tudod? De nem tudhatod sehonnan, mert ez hülyeség. És a másik meg a gyerekkor. Te vágytál már az ellenkező nemre 2-3 éves korodban??? És igen, szerintem lehet ám, hogy már akkor eldől, mert én éreztem furcsaságokat már akkor is magamban (csak persze nem nemi vágy volt az akkor még), de attól persze a kép csak sokkal később kezdett összeállni.
2011. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

A homoszexualitás nem választás kérdése.

Te válaszhattál hogy heteró vagy homo akarsz lenni? :) Nem.

Ha balkezes vagy, holnaptól tudsz jobbkezes lenni? :) Nem. Rgo nem lehet megváltoztatni mint ahogy szerinted csak akarni kell...

További hasznos dolgok itt:

[link]

2012. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2%

#7


Ismerek olyat, aki 3-4 évesen nemileg vonzódott máshoz...


#8


Elárulom neked, hogy a pszichológiának van egy rejtett mondanivalója is...az embert a génjei hajlamokkal látja el, a környezete, neveltetése befolyásolja keményen...DE az egyén dönti el milyen...természetesen ha ez van elhitetve az emberrel, hogy hát nem tud változtatni, meg hogy ez eldőlt meg miegymás, akkor még jó hogy az egyén nem tud mit tenni, hiszen ezt hiszi el olyan keményen, hogy a változtatás mintha lehetetlen lenne.


s egyébként ha balkezes, gyakorlással simán tudsz jobb kezes lenni, de nyilván idő szükséges hozzá, és amikor döntésről beszéltem, nem azt írtam, hogy hipp-hopp a következő pillanatban már a homo hetero, hanem hogy ha akar változtatni, és képes túllépni azon a tévedésen, hogy ezen nem lehet változtatni, akkor bizony sikerülni fog neki egy bizonyos idő után...:)


Engem aztán meg az nem zavar, nyugodtan be lehet a homokat zárni tudatban, meg korlátozni őket, hogy nem tudnak változtatni...én megteszem, hogy bízom bennük, és megadom az esélyt arra, hogy képesek módosítani, még ha kemény küzdelem árán ás.


üdv

27/F

LastOne.Left

2012. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

LastOne.Left

Mért te homóból lettél heteró? Szerintem aki képes váltani az eleve biszex volt, és az is marad, csak másik oldalt éli ki.

2012. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!