Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miket csinálnál ha már csak 1...

Miket csinálnál ha már csak 1 hét lenne az életedből?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 06:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát gyorsan lefeküdnék egy nagyon helyes fiúval, kipróbálnék mindent vele. Utaznék, hülyét csinálnék magamból emberek előtt, feltűnést keltenék, stb. :P Pl. beülnék a moziba, és hangosan sírnék a filmen. :D
2010. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg az első 6 napban elrabolnék pár embert, hogy mit csinálnék velük, azt inkább nem írom le, a hetediken meg ámokfutásba kezdenék. De mivel nincs elborulva az elmém, a fent említett dolgot csakis ebben az esetben tenném meg.
2010. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
81%
Helló!Én kioktatnám a férjem a lányunk felnőtté válásának kezeléséről,pl:ha 11-12 évesen pénzt kér,ne kérdezze meg mire.Megkérném még arra,hogy folytassa az életée egy olyan nővel,akit a gyerekek is megszeretnek,kérje ki a véleményüket az újj nőről,de ha olyat szeret,aki nem jön ki a gyerekekkel,akkor szeresse máshol,s ne hozza a csáládi fészekbe vele.
2010. júl. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Én vennék sok kokaint és minden nap felszívnám és folyton partyznék amelyik nőt csak tudnám megkú*nám és uccsó napon lehet poénból lelőnék pár embert... úgy is mind1 lenne nem?
2010. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nincs örökösöm, így elmennék a bankba, annyi hitelt vennék fel, amennyit csak lehet, mindet magamra költeném, elbúcsúznék a szeretteimtől, elmennék egy Metallica koncertre, és mivel már nem kellene félnem a büntetéstől, van két ember, akit addig ütnék, még mozog. Én is kábítószer hatása alatt állnék az utolsó napokban.
2010. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Minden napot beosztanék valamire: 1. nap magamban végiggondolnám tételesen az életem. 2. nap felkeresném azokat, akik ebből fontosak nekem. 3. nap elutaznék oda, ahol még nem jártam, de mindig is vágytam. 4. nap elintézném az ügyeimet, hogy a szeretteimre csak jót hagyjak. 5. nap kipróbálnék mindent amit addig nem mertem minden téren.. 6. nap nekem is lenne 1 ember, akit jól helybenhagynék.. 7. nap hívnék egy papot, és várnám a feloldozást.:)

Az alkérdésedre is válaszolva, ha tehetném és egészségben, már miért ne akarnék maradni? Olyan soha nincs, hogy mindent láttál/hallottál/próbáltál...

2010. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

"Az alkérdésedre is válaszolva, ha tehetném és egészségben, már miért ne akarnék maradni? Olyan soha nincs, hogy mindent láttál/hallottál/próbáltál..."


nem, persze hogy nincs, de ha már nem akarsz élni...

2010. júl. 23. 08:46
 18/20 anonim ***** válasza:
Az első hat napot végigbuliznám, hülyülném, kimennék Görögbe egy kicsit. A 7. napon stílusosan kinyírnám magam.
2010. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
utolsó: ez tetszik!
2010. júl. 23. 13:02
 20/20 anonim válasza:

A szerelmemmel tölteném:) elmennék vele minden olyan helyre, ami összeköt minket valamilyen formában. Elfelejteném minden bajomat az életemben és csak rá fókuszálnék, hogy még utoljára boldoggá tehessem és ne úgy maradjak meg az emlékében, mint egy sírós, önmagát sajnáltató lány. A szüleimmel is sokat lennék, szerintem egész álló nap őket ölelném:) elmondanám minden barátomnak, hogy ha néha nem is tűnt úgy, akkor is szerettem őket mindig. Mindenkinek köszönetet mondanék az életemben. Utoljára elmennék a Balatonhoz, mert szeretem, és mert a szerelmem is oda köt❤ Írnék egy levelet és a kedvenc dolgaimmal, képekkel és emlékekkel együtt elásnám a földbe, hogy az utókor gyerekei majd megtalálják, és örüljenek:) Kicsit szomorú lennék, mert bennem lenne a tudat, hogy amit a legjobban szeretnék az életben a szerelmemtől, mégpedig a gyerekek, nem lehetne, de az boldoggá tenne, hogy neki majd még lehetnének, és ő boldog lesz. Sokat sétálnék és újra meghallgatnám az összes kedvenc zeném. Elmennék a lovardába a lovamhoz, és elköszönnék tőle. Sőt, minden lótól egyesével köszönnék el:)

Egyszóval, mindenkinek megköszönném, amit értem tett valamilyen formában:)

2016. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!