Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél holnap, ha most...

Mit tennél holnap, ha most megtudnád, hogy 1 nap van hátra az életedből?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 17:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

én nem lennék félénk, hanem megdugnám, erőszakolnám a legjobb csajt a Földön, hogy kipróbáljam milyen érzés.

Utána kirabolnák egy bankot, hogy megtudtam milyen az amikor köröznek a zsaruk. Meg nemtom még mit:D

2011. júl. 21. 17:28
 2/16 anonim ***** válasza:
20%

felutaznák Bp-re

egy atombombát uszítanák a parlamentre ,bemennék egy bankba rabolni és mennék bekajálni//piálni

2011. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Tuti, hogy a megspórolt pénzem elverésével kezdeném, aztán énis rabolnék, rongálnék, kiélném bűnözési hajlamaimat.:D Amikor meg hazaérek egy sarokba görnyedek, és bőgve várném az utolsó pillanatokat!
2011. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

felrobbantanék 1 korházat,kirabolnák 1 bankot,elverném az összes pénzemet,elrabolnál akit szeretek és lefeküdnék vele,

lövöldöznék,kinyirnám az összes r*bancot és cigányt :D

elmennék 1 metál koncertre XD

sportkocsikat lopnék,mindenkinek megmondanám h mitgondolok róluk,gyémántot lopnék irnék 1 végrendeletet h:

v a gyerekemre(ha van) vagy a szerelmemre hagyom amiket eloptam és ha megkell halnom akkor fejenlőném magam h ne legyen fájdalmas a halál és a holt testemet gyémánt koporsóba temessék el arany sirkővel amin ezüstel van irva minden XD

2011. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Elmennék egy buliba és minden helyes pasival karöltve elmennék és rendeznék egy orgiát. Aztán körülbelül ennyi. Csak ez hiányzik az életemből:D
2011. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanazt, amit egy átlagos napon.
2011. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

egyszer már percre pontosan megterveztem mit tennék. :P

a bankrablás és az utazások idejét nem figyelembe véve körbeutaznám a világot (Róma, Milánó, Párizs, Miami, Los Angeles, Tokio, Dubai, Kanada, majd New York- ez lenne az utolsó állomás) közben mindenhol megvolt hol mit csinálnék (metál koncert, motorversenyzés (cross és gyorsasági is), ruhavásárlás, ebéd egy elelegáns étteremben, repülőből kiugrás ejtőernyővel, jetski stb.) és ezeket persze a legfontosabb emberekkel. :)

2011. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
13%
Hmm, most hogy így belegondolok, megdugnám a csajom, kirabolnék egy bankot, írnék egy végrendeletet, megveszem az összes játékot pc-re ami jó drága, és jó, végigviszem mindet egy időlassító szerkezettel, amit a szomszédból loptam, buliznék 1 jót, magarmrauszítom a rendőrséget gyilkossággal stb, elköszönök mindenkitől, szétverem az iskolát ^^ nameg költök minden szarra és az út közepére szarnék, másnap meg kiderül, hogy nem én halok meg, hanem egy másik ember, mert tévesen közölték. :D:D
2011. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
ma kötném fel magam.
2011. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Vennék mindenféle különleges, drága likőrt, konyakot meg ki tudja miféle alkoholt, iszogatnék, utoljára megnézném a családdal az Elvált nők klubját és az Aludj csak én álmodom című filmet, Activityznék a tesóimmal, szeretkeznék a barátommal, teleengedném a kádat és teleszórnám illatok rózsaszirmokkal, és fürdősóval, ott is szeretkeznék a barátommal, teáznék, megennék egy rahedli édességet és fagyit, még egyszer szeretkeznék, írnék minden ismerősömnek egy levelet, feladnám a postán, megint szeretkeznék, lefeküdnék aludni, és nem ébrednék fel reggel.
2011. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!