Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Le lehet élni úgy egy életet,...

Le lehet élni úgy egy életet, hogy se barátaid se barátnőd nincsen?

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Nyílván lesznek rosszabb napjaid, de túl lehet élni. De azért sztem mindenkinek van legalább 1 ember aki az élete része így úgy.
2019. szept. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Így éltem a huszas éveim elején... Most 29 vagyok és mekkora marhaság volt elzárkózni az emberek elöl... Elvesztegettem 5 évet
2019. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Le de semmi értelme.
2019. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
51%
Legbelül örökre egyedül maradsz, szóval teljesen felesleges barátokat, illetve barátnőt szerezni. Szóval a kérdésedre válaszolva: Igen.
2019. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

A barátait az ember megtudja választani. Pl tegnap voltunk barátnőmmel úszni. A párkapcsolatok 90%-a meg szart se ér.


Igen az én szüleim is elváltak apám egy pszichopata neonáci volt. Köszönöm de nekem elég volt az az 1 szadista állat férfi az életemben nem kell több.

Így is elég volt az a 12 év.


Szerintem igen okos az aki nem él párkapcsolatban.

Igen sok szartól megkíméli saját magát.

Szexet meg nem olyan bonyolult szerezni.

2019. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, bár elég szar.
2019. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pritamin001 válasza:
Lehetni lehet. De milyen élet lenne az?
2019. szept. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BoogeyMan666 válasza:

Simán fejed se fáj csak magad miatt.

Magaddal veszekedsz esetleg xD

2019. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én már 14 éves korom óta együtt élek a barátnőmmel (23 vagyok) nem mondanám, hogy olyan jó dolog ez a párkapcsolatban élés legalábbis nekem. Szinte már öregnek érzem magam. Egy párkapcsolatban nem tud élni az ember úgy ahogy arra igazán vágyna, rengeteg stressz, féltékenység, veszekedés, stb. persze az elején tök jó minden, egyhullámhosszan vagytok, de egy idő utána a szerelem el múlik és vagy együtt maradtok vagy külön váltok,aztán meg ismersz valakit kezdődik elölről minden (vagy nem)! Épp ezért azt mondom, hogyha még fiatal vagy rá érsz a baratnőkkel, szexet bárhol kapsz pénzért! Szerintem egy igaz barátság sokkal többet ér! Ezt úgy mondom, hogy én az egész barátomtól, haveromtól el távolodtam a csajom miatt! :/
2019. szept. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Le lehet, de nem érdemes.
2019. okt. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!