Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » éreztetik velem velem egykorúa...

éreztetik velem velem egykorúak és fiatalabbak is, hogy tiszta fölös léteznem. Pl. : mi értelme h élsz amikor se barátnőd nem volt még se pénzed sincs, semmid sincs. Valóban az lenne a legjobb megoldás ha öngyilkos lennék?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Eszedbe ne jusson. 1. Majd lesz barátnőd. 2. A pénz nem boldogít, csak segít, hogy méginkább legyen okod a depresszióra. 3. Majd lesz.
2013. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Mi a fő oka annak,hogy úgy érzed fölösleges élned?

Mert nem volt még barátnőd? mert nincs pénzed?Valóban ez a fő ok,vagy van még esetleg más is mellette? pl munka/iskola terén sikertelennek érzed magad,nincsenek barátaid stb..

Ezek amúgy mind mind oylan dolgok amiken tudsz változtatni.

Pont ma néztem egy csatornát,ahol volt egy ikerpár,akiknek egy testre ránőtt 2 fej,és együtt kell éljenek így "torzszülöttként" életük végéig...ők ezen nem tudnak változtatni,de mégsem szeretnének öngyilkosok lenni. VAgy egy másik illető akinek betegségből kifolyólag eltorzult az arca...ő éppen családot készül alapítani.

Az öngyilkosság semmire sem megoldás.Am hány éves vagy?:)

2013. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 II.Dartheon ***** válasza:

mennyi idős vagy?

Amúgy meg egyetértek elsővel.

A pénz NEM fontos, az csak egy eszköz. Barátnő? Olyan aki csak kefélésre van, az nem az.

Pénzed, majd lesz meg mineden másod...

és még mindig a szüleiddel laksz nem?

2013. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen még mindig velük élek..26 és az összes fizetésem a hitelekre megy el..
2013. dec. 29. 18:51
 5/5 anonim válasza:
én a párommal élek (2,5 éve vagyunk együtt)nagyon szeret a barátom én is őt,mi is küzdnünk anyagi gondokkal hogy főleg most vesztettem el a munkámat mert a főnökömet nem cumiztam le 5ezer ft..valami szánalmas na m1 és nekem is járnak ilyenek az eszembe...mondjuk nekem borderem van és biztos vagyok benne hogy semmit az égvilágon semmit sem számitana ha lenne pénzem/ünk mert csak önpusztitó életet élnék...nekem mindennapos a suicid gondolatok bár nem estem egyenlőre át a holtponton hogy megis tegyem de érzem hogy idő kérdése :(
2013. dec. 31. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!