Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyha találnál valamennyi...

Hogyha találnál valamennyi pénzt bárhol, ott hagynád? És miért? Mennyi lenne a maximum amit megtartanál? Én úgy gondolom, hogy 1000ftot tartanék meg csak.

Figyelt kérdés

2019. szept. 28. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az összegtől függ, hogy megtartanám/elvinném e, hanem a körülményektől. Utca közepén heverő 1 milliót simán haza vinnék, de pl egy motoros kocsma küszöbéről szerintem egy ezrest se. Találtam boltban pénztárcát 50ezerrel elvittem a tulajnak, mert volt benne igazolvány, lakcím is. Meg egyszer találtam egy vastag arany nyakláncot a fűben, ami 200ezret ért, azt beadtam a zaciba.
2019. szept. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam az a szabály, ha van benne név, cím, valami, amin eljuthatok a tulajhoz, akkor megpróbálok mindent. Adtam már vissza sok éréket: pénztárcát is, benne pénzzel, meg egyszer ballagási ajándékként kapott arany medált, ami mellett csak egy fotó volt, és valaki otthagyta egy étteremben.

Ha nincs mellette semmi, pl a szél fújja az utcán, vagy semmi beazonosítható nyom nincs mellette, akkor akármekkora érték, felveszem és megtartom. A karma ajándékának tekintem :)

2019. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tudom h kié a pénz, mindet visszaadnám. Ha boltban találnám bemondatnám a hangos bemondóba v a rendőrségre bíznám. Ha az utcán lenne, akkor megtartanám. :-)
2019. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De ha felvesz valami kamera hogy te talàltàl 1 milliót és zsebre tetted annak következményei lesznek. Elméletileg rendôrségre el kell vinni, ilyen nagy összeget.
2019. szept. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!