Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Felrobbanok az idegtől, már...

Felrobbanok az idegtől, már nem bìrom ezt sokáig csinálni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelő anyuka vagyok,de egyszerűen minden összejött.Ma már ott tartok,hogy megölöm magam,egyszerűen nem bìrom tovább. A nap 24 óràjàban én vagyok a gyerekkel,de már teljesen nem bírják az idegeim. Ráadásul az életem megy lefelé. Mit csináljak?
2019. szept. 28. 19:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Gyomoridegem is van😔ah nem bìrom😔 tuti valami rosszat érzek+a gondok😔
2019. szept. 28. 19:42
 2/9 anonim ***** válasza:
Intézet, kolesz, pasi, bébisintér,...
2019. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vészmegoldásként igyál meg 2 konyakot, teljesen komolyan mondom. Igen, lehet fogadni bébiszittert, amíg ki tudsz kapcsolódni, pihenni, lazítani. Végső eetben kérj meg rokont, barátot, szomszédot, hogy vigyázzanak rá. Orvossal lehet felíratni nyugtatót, de ez csak átmeneti megoldás. Semmiképpen ne öld meg magad, kár volna érted!
2019. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazábol senkim sincsen itt,mert nem magyarországon élek,csak a gyerek apja,de na a gyerek csak 15 hónapos,bebiszittere nem bíznám,mivel még nem tud beszélni😔😔
2019. szept. 28. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem írod, mennyi idős a gyerek, így nem is lehet tanácsot adni, mivel kössed le figyelmét.

Aljas menekülés lenne a gondok elől az öngyilkosság, gondolj a gyerekedre, milyen sors várna rá!

A nap 24 órájában nem kell a gyerekkel foglalkozni, hiszen elég sok alvásra van szüksége nappal is.

Ilyenkor jut egy kis időd magadra is - ha nem is buliról van szó.

2019. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugi van! Mindenkinek vannak problémái.


Neked jobban kell élned,mint bármikor!

Ott van a kicsikéd aki az apukáján kivül csak rád számithat!

Ha másért nem,hát Ö-ért érdemes tovább küzdened!

2019. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez minden szép és jól hangzik,de amit belül érzek,egyszerűen levegőt is alig bìrok venni😔
2019. szept. 28. 21:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Vodka, whiskey. Plussz bébiszitter,de úgy hogy te is otthon vagy velük,de csak akkor zavarjon,ha muszáj. Tehát tudj pihenni.
2019. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Leszarom tabletta +füldugó.
2019. okt. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!