Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek belekezdjek?

Szerintetek belekezdjek?

Figyelt kérdés

Nyelvvizsgára kèszülök ès öszintèn elöző èvben( 7dikben) nem nagyon èrdekelt , így folyton rossz jegyeket kaptam belőle , 5 dikbe meg 6 dikban èn voltam az osztályelső èn kèpviseltem az osztályt stb ... De a 7diket nagyon elcsesztem ès most az egyik lányosztálytársam puskákbòl meg magolásokbòl 7dikbe a legjobb volt .... Ma a tanár a lányosztálytársamra nèzve mondta hogy "csak 4 en mentek nyelvvizsgára ugye ? "

Az osztálytársam kijavította hogy 5 en engem is beleèrtve , ès meglepődve nèzett rám ès mondta hogy oda szorgalom kell .....

Ma az egyik fiú osztálytársam azt mondta hogy csak nekem nem fog sikerülni a nyelvvizsga , kicsit szíven szúrt ès már kezd el menni a kedvem ... Nincs most már teljesen önbizalmam , úgy èrzem mintha lealacsonyitanának a másik lányosztálytársamhoz kèpest ....

Már kèső bánat az hogy nem tanultam 7dikbe mert most úgy ítèlnek meg az osztálytársaim ès a tanárok is ....

Most teljesen bizonytalan vagyok , belekezdejek szerintetek ???



Tavalyi átlagom : 4,4


2019. okt. 11. 21:08
 1/4 anonim válasza:
Tanárként mondom, mindenképpen vágj bele!!! Először is, nem vagy buta, csak kicsit ellustultál és emiatt romlott a teljesítményed, másodszor pedig igazán nem volt szép sem a tanárodtól, sem az osztálytársadtól a becsmérlés. Ne törődj velük!!! Tudom, hogy rosszul esik az ilyesmi, de nem nekik tanulsz és nyelvvizsgázol, hanem magadnak és minél később fogsz neki, annál nehezebb lesz rávenned magad. Márpedig rá kell venned magad, hiszen nyelvvizsga nélkül sajnos nem tudsz továbbtanulni sem. Ne foglalkozz a károgókkal! Az volt furcsa, hogy jelentkeztél? Azon lepődjenek majd meg, amikor jobban teljesítesz, mint ők! Fel a fejjel, előre és sikerülni fog!!!! :)
2019. okt. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdés rajta mire vársz kit érdekel mit gondolnak mások a te életed a te dontesed a te akaratod

Itt nem az számít ki mit gondol ha akarod tanulj és meg lesz a gyümölcse

Ha nem sikerül hat nagy kaland megpróbálod következőre egyszer mindenkinek sikerül.

Japánban van egy mondás ha hetedjere sem sikerül akkor is állj talpra és próbáld meg 8adjara a lényeg a lényeg hogy mindig magadnak tanulsz és a tudás útjában senki sem állhat útban

Pl én fizikusnak tanulok és bevallom nem megy úgy a matek de tanárokhoz járok és tanulok sokat nem adom fel könnyen ja és ráadásul fizika emeltezni akarok szóval az élet küzdés ha megküzdelsz nyersz ha megtorpansz vesztelsz !:)

2019. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen a biztatásokat 😍🤩

Mindenkèpp belevágok ☺️

2019. okt. 16. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek a problémák....
2019. okt. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!