Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetne érzéketlenné...

Hogyan lehetne érzéketlenné válni, hogy bizonyos témák ne fájjanak lelkileg és ne kezdjen el az ember sírni?

Figyelt kérdés

Például felhoznak egy olyan témát, hogy másiknak segítenek. Belegondolok, hogy nekem segítenének-e? És jön is a sírásra hajló kedv.

tehát olyan dolgokról van szó, amik nem eget rengetőek, mégis érzékenyeken érintenek, hogy leginkább sírnék. Ezt meg el akarom kerülni.


2019. okt. 19. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lobotómia, jó sok gyógyszer és/vagy drog és/vagy alkohol.

vagy majd megkeményedsz és egy idő után már akkor sem tudsz sírni, ha akarsz.

2019. okt. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ez olyan, mint ha valaki nem bírná elviselni a rengeteg borzalmat, amit lát és meg akarná magát vakítani. Csahogy akkor a szép dolgokat sem fogja többé látni.
2019. okt. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Önmagadat kell megszeretned és önbecsülést szerezned. Ha ez meglesz akkor megszerzed a belső erőt. Ehhez kellenek a barátok és a család és máris nem fogsz annyit sírni. Gondolom fiatal vagy 20 alatti és az életútkeresési időszakodban vagy.
2019. okt. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hírnök ***** válasza:
egy rekesz dreher
2019. okt. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia. Én is ilyen problémában szenvedek sajnos. Lelkileg elég gyenge vagyok, bárhol, bármikor, bármin el tudom sírni magam. Általában nem tolerálják, csak akik régebb óta ismernek. Nekem ez amolyan lelki védekezés (fene tudja mi ellen vagy mi váltotta ki ezt) és én is küzdök ezellen. Gondolom visszahúzódóbb, csendesebb ember vagy :) DE valamilyen szinten mégis erős, mert érzelmes vagy ezek ellenére. Nyugodtan írj privátot, ha gondolod, hátha segítünk egymásnak :)
2019. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!