Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan viselitek, hogy nem...

Hogyan viselitek, hogy nem lehet szép/helyes párotok?

Figyelt kérdés

Nyilvan ez a kérdés olyanoknak szól, mint amilyen én is vagyok. Önbizalom nulla és én magam is egy nulla.

Szóval ki hogyan éli meg azt, hogy tudja, soha nem kaphat meg senkit, aki igazán vonzó számára?

Esetemben sokszor látok gyönyörű nőket, akikért az életem adnám, ha egyszer is akár szóba állnának velem. Nagyon rossz érzés, mikor sétálunk kollégákkal, barátokkal, meglátunk egy csinos lányt, teszünk pár megjegyzést, persze csak egymás között. Ilyenkor belegondolok, hogy ennyi jut csak nekem. Messziről nézni és vágyakozni. Durván befordulok az ilyen szitu után.

Ti hogy viselitek ezt? Lehet ezt egyáltalán elviselni egy életen át?


2019. okt. 22. 04:10
 1/9 gbor02 válasza:
Szedd össze magad kérlek...sok ilyen embert ismerek. Legyen már egy kis önbizalmad. Ha pedig van valami okod ami miatt ezt érzed akkor tegyél ellene és ne ülj a babérjaidon. Hidd el ha már elkezded sokkal jobban fogod magad érezni.
2019. okt. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Joker2244 válasza:
Figyelj csak én lány vagyok ugyan ilyen problémákkal viszont megvan minden,, jónő" adottságom tudom jól de önbizalmam a béka alatt van. Nekem ember iszonyom van és próbálok nem feltűnő lenni hogy ne is nézzenek rám. Valahogyan próbálj meg külsőt változtatni hogy jobban érezd magad, új haj ruha ékszer stb. Ha felkelsz az jusson eszedbe uhh de jó lesz belőni a szupi hajam meg felvenni az új gatyóm stb. Én most ezeket próbálgatom és próbálok ismerkedni így 25 évesen. Ne búsúlj
2019. okt. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Joker2244 válasza:
A fontosat meg lehagytam. Akárkit megkaphatsz, viszont aki nem akar téged az nem is érdemel meg. Sok szép csaj jár csúnya pasival és fordítva is. Ne fordulj be semmi ilyenen felesleges. Majd ha nem várod jön egy jó kapcsolat, az meg mindegy szép e vagy csúnya, mindenkiben van szép és rossz. Engedd el azt hogy csak a,, jól" kinézőeket akarod
2019. okt. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha párod, NEKED legyen szép és hozzád jó!

Ne is akard más szemével nézni a világot, nem fog sikerülni.

Ha mindenki szemében szép és helyes párod, csak veled durva szóban, az jó lenne? (Testi durvaságot már nem is kérdem.)

2019. okt. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na akkor kapaszkodj meg. Én nőként (nem dicsekvés) kimondottan a szép lányok táborába tartozom. Nem csak én gondolom így, hiszen többször nyertem helyi szépségversenyeket, az általános iskolai szépségversenyt is megnyertem. Adok magamra, ápolt, elegáns vagyok. Irodában dolgozom, ahol fontos a szép külső. Jó alakom van, teszek is érte. Olyan 4 évvel ezelőtt megismertem a vőlegényemet. Ma is odavagyok érte. Szó szerint fülig szerelmes vagyok. Pedig a vőlegényem még véletlenül sem jó képű. Elálló fogak, nagy orr, kopasz ( mivel erősen kopaszodik, inkább kopaszra nyírja a fejét) nagy feje van, és hízásra hajlamos. Az én mackóm. Viszont hatalmas humora van, mindig megtud nevettetni. Hatalmas szíve van. Mindig megtud lepni valami apróssággal, és nem gazdag. Egyszerű dolgozó ember aki a fizetéséből él. Okos, sőt nagyon okos. De ami a lényeg: Nagyon egyenes ember. Megbízható, korrekt. Tökéletes.

Nem minden a szépség.

Szóval ha te nem találsz magadnak párt az a jellemed miatt van, és nem a külsőd miatt.

25/N

2019. okt. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nézzétek én tényleg értékelem a biztató válaszokat, de nem hiába írtam, hogy ez a hozzám hasonló embereknek szól.

Egyszerűen egy (mentálisan) egészséges ember ezt nem érti meg. Én nem tudok beszélgetni senkivel, egy kifejezetten számomra vonzó nővel pedig különösen nem. Ezt úgy értsétek, ahogy mondom. Ha össze lennék zárva egy vadidegen nővel, akkor bizony nagyon sokáig ülnénk csendben. Ideges leszek, félek, hogy leégetem magam (számtalanszor volt rá példa). Nem a külsőm miatt nem kapok meg senkit, semmi extra nincs rajtam. Nem vagyok torz, nem vagyok kövér sem, bár túl sportos sem. Nem a testem a baj, hanem az elmém. Mentális beteg vagyok, aki segítség nélkül él és esélyem sincs normalis életet élni. Én már tudom, hogy egyedül halok majd meg, pedig az életem legalább fele még hátra van (30 vagyok), ha az átlag életkort megérem. Az élet nem egy kicseszett romantikus film. A magamfajta fogyatékos magányos farkasok azok is maradnak. Frusztrált vagyok és emiatt egyre inkább eltávolodom a normalis emberek világától. És ahogy távolodom a normális világtól, úgy csökken az esélyem arra, hogy egy számomra vonzó személy akár csak rám nézzen egyáltalán.

Őszintén köszönöm az eddigi válaszokat, tudom, hogy a jó indulat motivál titeket, de ezeken a dolgokon én már túl vagyok.

2019. okt. 23. 00:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ilyen hozzáállással ronda nőd se lesz.
2019. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem haragszom. Másrészt miért kéne bárkinek is (a saját ízlése szerinti) ronda nő? Ha arra gondolsz, hogy így soha nem lesz senkim, tisztában vagyok vele.
2019. nov. 29. 00:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha mindenki nem szépnek/helyesnek is tartja kiválasztottad, neked akkor is a világ legszebb, legkívánatosabb lányának KELL látnod őt!

Ha nem így van, akkor nem is ő az igazi párod.

Ne mások által szépnek tartottad kívánj párodul, hanem olyat, aki szeret, jó hozzád és megértitek egymást! - meglásd, szépnek fogod látni.

2019. nov. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!