Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha csak a "nem a leghelyesebb...

Ha csak a "nem a leghelyesebb fiúknak" tetszem akkor én sem vagyok valami szép?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most tényleg nem leszólni akarok másokat, meg tudom h a belső számít meg stb stb.. De... Szóval az a helyzet hogy több fiúnak is tetszek akik enyhén szolva nem helyesek. Jó én sem vagyok tökéletes de akkor is. Most az foglalkoztat ha én csak ilyeneknek tetszem akkor én is a csúnyábbak közé tartozom? Még mindig mondom, nem szeretnék veszekedést ez egy átlagos kérdés. Amugymeg kicsi az önbizalmam, nem vagyok egoista. Köszi előre is!

2014. jún. 4. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Halvány lila gőzünk sincs, többet érnél ha föltennél magadról egy képet. Nem tudhatjuk, hogy neked ki számít "nem annyira helyesnek", ahogy az sem, kik tetszenek neked, és hogy te kiknek tetszel. Ne törődj vele hogy kik akarnak összejönni veled, majd összehoz a sors valakivel, aki szeretni fog, és te is őt, és akkor csak az fog számítani.
2014. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel, úgyhogy ez engem is érdekelne! szerintem lehetsz szép, végül is a csúnya fiúknak is a szép lányok tetszenek... Meg lehet hogy több csúnya fiút ismersz mint helyeset( én így vagyok ezzel) De ha többnek is bejössz akkor tuti nem vagy csúnya! :)
2014. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A szépség egy relatív dolog, ezt sose felejtsd el. Igen, lehet hogy a csúnyácskább srácoknak tetszel, de hát nyilván nem te vagy az egyetlen, sőt, valószínű a legtöbb szép lány tetszik nekik. Biztos vannak olyan jóképű srácok is, akiknek tetszel, csak nincsenek a szűk ismeretségi körödben. Mindenkinek más az ízlése. Én nem tartom magam egy hűde jóképű pasinak, sőt talán még átlagnak se, de mások szerint jól nézek ki. Volt barátnőm is akivel összejöttem, minden haverom mondta hogy nem szép, nem különleges, olyan mint egy hobbit, miért vagyok vele egyáltalán stb... De ezektől függetlenül én szépnek tartottam, mert eltér az ízlésem az átlagtól. Ha gondolod, és küldesz privátban egy képet az arcodról, akkor mondok neked egy őszinte véleményt az én szemszögemből
2014. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pihécske válasza:
Lehet hogy aki neked nem jön be az valakinek lehet a leghelyesebb tehát más az ízles
2014. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!