Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan öntsem ki a lelkem?

Hogyan öntsem ki a lelkem?

Figyelt kérdés
Nem szeretném részletezni. Már egy jó fél éve nem érzem igazán boldogan magam. Amikor a problémámra gondolok, kikönnyezek, és ha ez nyílvános helyen történik, akkor épphogy vissza tudom fogni. Van egy barátom, benne nagyon megbízok, minden nap órákat beszélünk, volt, hogy egy nap 15 órát végigbeszéltünk, neki szeretném elsősorban elmondani, de félek, hogy az történne, amjt az előbb leírtam.

2019. nov. 3. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
napi 15óra?
2019. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha megbízol benne akkor nem lesz belőle baj hogy elmondod ami bánt, akkor se ha sírni fogsz, könnyebb lesz a teher hogy már valakivel megosztottad és tudsz vele beszélni, de ara kérlek hogy ne használd arra barátod hogy mindig csak a problémádról beszélsz neki, nem lesz itt semmi gond, beszéld ki magadból és sírd is ki ha úgy jön is. :)
2019. nov. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Asszem írtam neked privátot. Vàrom a lelkedet. :)
2019. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!