Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan derítsem ki, melyik...

Werte kérdése:

Hogyan derítsem ki, melyik munkahely passzolna leginkább hozzám?

Figyelt kérdés

Lassan 30 felé közeledek, de nem tudom eldönteni, mi az ami leginkább illene hozzá. Rengeteg munkahelyem volt; s mind a mai napig nem tudom eldönteni, hogy mivel foglalkozzak!

MI alapján szűrjek, keressek vagy tanuljak tovább? Köszönöm az ötleteket!


2008. nov. 18. 02:54
 1/3 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele, én 25 vagyok. sok helyen voltam, kereskedelem, szolgáltatás, iroda; pörgős munka és nyugis; egy ideig mindenhol jó volt, aztán meguntam.


én mindig tanulok valami újat (szakmát), ha éppen kezd elegem lenni az előzőből, vagy abból amiben éppen dolgozom, és aztán továbbmegyek, kipróbálom az újat.

De sajnos egyenlőre én se érzem azt, hogy megtaláltam volna az "igazit"... :(

2008. nov. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress egy tesztet, hogy mi felé vonzódsz igazán. Én ugyan csak 16 vagyok, de ofőm kitöltetett velünk egy tesztet, hogy ki milyen munkához "vonzódik", és amit szeretünk azt ugye nagyobb lelkesedéssel csináljuk :) Nézz utána neten, vagy könyvtárban lehet tesztes könyveket találni bizots! Sok szerencsét!
2008. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

www.milegyek.extra.hu / Szeretnéd tudni, mi lenne számodra az ideális foglalkozás?Csak írd be a neved, s megtudod!

Jó szórakozást!:D

2008. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!