Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kapom fel ilyen könnyen...

Miért kapom fel ilyen könnyen a vizet?

Figyelt kérdés

Ha valami nem úgy történik ahogy én szeretném nagyon dühös leszek, és megsértődök meg elhordom mindennek azt az embert (legyen az egy barát vagy bárki) aki miatt kiakadok. Aztán utána ha eltelik egy kis idő akkor lenyugszom és megbánom azokat amiket hirtelen haragomban hozzá vágtam a másik fejéhez. De viszont eléggé nehezemre esik bocsánatot kérni, lehet azért mert túl büszke vagyok.

Kérlek segítsetek hogy miért lehet ez, és hogy hogyan tudnék változtatni?



2019. dec. 14. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen típus vagy. De ez nem mentség. Valahogy kontrollálnod kell magad, mert az emberek általában nem tolerálják az agressziót. Érdemes felkeresni egy szakembert. Ha érti a dolgát, akkor segíthet.
2019. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból önző vagy, ezen nem biztos hogy tudsz változtatni, de legalább felismerted hogy ez így nem jó. Úgy tudnál változtatni hogy megpróbálod kontrolálni magad ilyenkor, hiszen nem lehet úgy minden ahogy te akarod. A bocsánatkérés is gyakorolni kell, mert ha nem teszed akkor egy idő után az emberek el fognak távolodni tőled.
2019. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Jöhetnek még!
2019. dec. 15. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert szomjas vagy
2020. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert vizöntö vagy
2020. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Viccik vagytok
2020. jan. 27. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!