Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz ha ölelgetem a takaróm...

Gáz ha ölelgetem a takaróm elalvás előtt és elképzelem hogy XY lány az? 18/f

Figyelt kérdés
Nem volt még barátnőm

2019. dec. 22. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem gáz.


Némely kanutya a lábtörlővel párosodik, na bumm.

2019. dec. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos. De biztos akad titokban, aki meg azt képzeli, hogy alvás előtt téged ölelget. Csak nem tudsz róla.
2019. dec. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem lenne praktikusabb inkább a szemébe nézni, rámosolyogni és megpróbálni beszélgetni vele?

S már ne haragudj biztos, hogy 18 éves vagy és nem 12?

2019. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem lenne egyszerűbb. 😔 A helyzet az, hogy szerintem friendzoneolva vagyok nála, meg szerintem esélyem sem sok lenne. De köszi amúgy a válaszokat, ezek szerint még nem kattantam be. 😅
2019. dec. 22. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, szerintem ez azért van, hogy megnyugtassa magad elalvás előtt, nem pedig kapcsolathiányból. Ha lenne barátnőd, lehet, hogy akkor is megmaradna, csak akkor róla álmodoznál. Valószínűleg más is csinál ilyet, nem hiszem, hogy kóros lenne.


Egyébként szerintem aranyos❤

2019. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!