Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalomhiányos nők, mi az,...

Önbizalomhiányos nők, mi az, ami tetszik magatokban?

Figyelt kérdés

2019. dec. 23. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
A szemem színe ( vilàgoskék). Semmi màs nem tetszik magamon:(
2019. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is a szemem (színe, formája), a hajam, a mosolyom.
2019. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gyerünk, jöhetnek még, ne szerénykedjünk. Lehet belső tulajdonság is. 😊
2019. dec. 23. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Hogy jól tudok a szavakkal bánni és hogy ügyes vagyok a legtöbb sportban+ jó az ízlésem

Külsőre a hajam és a bőröm színét (mindkettő barna☺) a szempilláimat és a számat szeretem (beleértve a fogsoromat)

Jó, hogy kérdezted, most, hogy így össze kellett szednem, egészen felvidultam☺

2019. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy elérte a célját a kérdésem. 😊
2019. dec. 30. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Szeretem a külsőmet, nem ebből ered az önbizalomhiányom. Szerintem a kettőnek valójában nincs olyan sok köze egymáshoz.
2020. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Diuska76 válasza:
50%

Szöke nöknek kélszült a kérdésed ? … :))

Én tökéletes vagyok legalábbis annak érzem magam , ezért nem vagyok Őnbizalom hiányos ...

2020. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem csak a szőkéknek keszült. :) De annál inkább azon női társaimnak, akiknek önbizalomhiánya van. :) Szóval ez az én "Őnbizalom"-ban nem szenvedek hiányt....hát ő ő ö Ő...nem neked szántam. Boccs, ez az ő és ö helytelen használat nagyon triggerelt.


Nekem is van önbizalomhiányom, és önmagam pozitiv megerősítéséért össze szoktam gyűjteni azokat a belső és külső tulajdonságaimat, amik boostolják az önértékelesemet, ha rosszabb passzban vagyok, vagy legalábbis megpróbálok keresni. :) Gondoltam valakinek segít a kérdesem, nyilván mindig van ellenhang. Bűn lenne hát ilyesmit kiìrni?

2020. febr. 1. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!