Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk, mennyire gáz ha egy...

Fiúk, mennyire gáz ha egy lány magában beszél?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy tanulási nehézségeik vannak és mikor tanítottak őket kezelni hangosan kellett gondolkodnom. Manapság pedig nem veszem észre mikor magamban beszélek vagy énekelek (nem felvágás, de amúgy jó hangom van). Nagyon sok srác kinevetett már miatta, de akárhogy próbálkozom nem tudok ellen mit tenni!

Mit fsináljak? Tényleg nevetséges dolog? 17L



2020. jan. 4. 01:10
 1/10 A kérdező kommentje:
*nehézségeim,
2020. jan. 4. 01:11
 2/10 anonim válasza:
32%
Az attol fugg, hogy szep lany vagy-e? A csunya lanyokat alapbol is kinevetik stb, de egy szep lanynak sokkal tobbet elneznek.
2020. jan. 4. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos. A spontán éneklést pedig sokakkal ellentétben kifejezetten imádom.
2020. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretném hogy beképzeltnek tűnjek, de szerintem szép vagyok. Viszont soha egy sráccal sem jött össze,mindig kihasználtak
2020. jan. 4. 11:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Valaki még leírná a véleményét?
2020. jan. 4. 13:45
 6/10 anonim válasza:

Ha valóban szép lány vagy, akkor szerintem cukinak tartják, (egyébként az is, de akkor lehet azt gondolják, hogy direkt csinálod :D) de ha már nem vagy annyira szép, lehet kicsit furának gondolnak majd.


Szerintem amíg nevetnek, az nem feltétlen gond, kicsit zavarba jönnek, nem tudják hogy miért csinálod, aztán ezért nevetnek.

Na meg, inkább nevessenek, mint gunyolodjanak. :)


Egy fiatal srác

2020. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha magadban beszélsz max akkor lehet ciki, ha van valaki akivel beszélgethetnél. Egyébként jobb magadban beszélni mint senkivel főleg ha feszült vagy. Az éneklés pedig sosem ciki
2020. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szófosás egy idő után idegesítő tud lenni.
2020. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Aki nem áll szóba önmagával, annak nincs önbecsülése.

Na, ott van a gáz!

2020. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megsúgok valamit.

Mindenkin beszél önmagában, van úgy, hogy kihallatszik.

Nem kell vele foglalkozni különösképpen.

2020. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!