Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van értelme tepernem egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme tepernem egy lány után, aki érezhetően jól elvan magában?

Figyelt kérdés

Egy nyolcadikos lányról van szó.


Sokszor láttuk már egymást élőben, 1-2 hete ráírtam Facebookon, éreztette többször is velem, hogy örül, hogy beszélgetek vele. Ehhez képest, érdekesmód, szinte egyetlen egyszer sem kérdezett felőlem, mindig csak magáról mesélt.

Elhívtam többször is, de mindig kamuzott valamit, leggyakoribb kifogása, hogy nem szeret eljárni otthonról, mert nem szereti megborítani a kialakult rendszerét. Végül abba belement, hogy ma hazakísérjem suli után, de tegnap indokolatlanul flegma volt Facebookon, ezért úgy gondoltam ez egy lerázás, szóval nem írtam többet és nem is kerestem élőben (nem beszéltünk meg részleteket, tehát ez nem volt gáz).


Azóta ő sem írt, kicsit szomorú vagyok emiatt, mert tökre beleéltem magam.

Viszont már kezdek rájönni, hogy ő tipikusan olyan csaj, aki annyira szereti az egyedüllétet és a már kialakult, megszokott életvitelét, hogy nagyon nehezére esne rávenni magát, hogy valamit akarjon tőlem.


Szerintetek így még próbálkozzak nála, vagy inkább hagyjam?


17/F


2017. máj. 15. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Öööö...figyi...biztos kell neked egy ilyen KOMOLYTALAN ÉRETLEN lány?! Ne alázd magad és fáraszd magad ha arra sem képes hogy megkérdezze mi van veled. Ez nem fog változni...
2017. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mert a nők ilyenek a fiatalok meg különösen. Ők nem érdeklődnek kérdezgetnek, neked kell a beszélgetéseket (fel)építened. Ha szerencséd van akkor legalább nem tőmondatokban kommunikál.... mert az - igen, nem talán, nem tudom és társai és ezek kombinációi mint válaszból nehéz egy beszélgetést felépíteni :D És ez baromira fárasztó és is lesz egy idő után, ha nem halad a történet előre akkor bosszantó/kiábrándító érzés kerülget és magadban keresed a hibát. NE magadban keresed, lépj tovább

még fiatal vagy csupán 17!! Lesz sok másik aki megfog tetszeni.

2017. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!