Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek hol találhatok...

Szerintetek hol találhatok olyan személyt, akinek lenne kedve naplót írni (kézzel), és aki bizonyos időközönként megosztaná velem annak tartalmát, aminek fejében én is megosztanám vele az én naplóm tartalmát?

Figyelt kérdés

Szeretnék ilyen embert találni, és még jobb lenne, ha értelmes személy lenne.

26/L


2020. jan. 16. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért fontos, hogy kézzel írott legyen? Könnyebb időnként megosztani, ha gépelve van.
2020. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Számomra személyesebb. Én szívesebben írnék papír alapon, az kevésbé géphez kötött, bármikor lehet írni bele, de kivételes esetben - jó indokkal és/vagy jó partnerrel - hajlok a gépelt változat felé is.
2020. jan. 16. 16:45
 3/6 anonim válasza:
Én benne lennék a naplóírásban, egy ideje fontolgatom. Sokan mondják, hogy írással sok mindent el tudunk engedni, ami bánt. Viszont azt, hogy megosszam másokkal? Ahhoz nagyon jól kell, hogy ismerjem a személyt. Minimum 1-2 év barátság szükségeltetik.
2020. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg naplót írtunk, addig megosztottuk azok tartalmát a barátnőmmel. Vagyis a megoldás egy jó barátnő, aki szintén naplót ír.
2020. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én bevállalom. mennyi pénzt szánsz erre a projectre?
2020. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A napló az bensőséges dolog. Ezért is nem olvassuk a másikét. Egy csomó gondolatomat nem értené meg egy másik ember ahogy neked is vannak olyan belső titkaid amiket senkivel nem osztanál meg mert furán nézne rád. Az emberek nem állnak készen ilyenre. A hétköznapok felszínessége alatt rengeteg megdöbbentő és megbotránkoztató dolog van amit nem vagy kész látni, annak ellenére hogy a sajátjaidat látod!

35F

2020. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!