Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történt életetek legrosszab...

Mi történt életetek legrosszabb napján? És a legjobb napon?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 00:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Életem legrosszabb napja hétvégenként ismétlődik, ha nem a barátaimmal vagyok.


A szüleim isznak, és amikor ledolgozzák a maguk öt napját a héten, itthon dőzsölnek. (Máskor is szoktak inni, csak akkor mire olyan állapotba kerülnek, már elalszanak a fáradtságtól.) Anyám mindenfélét összesüt-főz, issza a bort, az apám ötpercenként kimegy a konyhába egy pohár vodkáért, én meg a szobámban kuksolok azt remélve, hogy nem szólnak hozzám. Persze ez sosem így alakul, néha feljönnek azért, hogy mi a francért nem vagyok képes bemenni a konyhába enni, meg amúgy is, milyen egy önző állat vagyok, meg hasonló szép dolgokat vágnak a fejemhez. Nem, nem pont a TV-re gondoltam, azt nem vágják hozzám - túlságosan féltik, mert nincs jobb szórakozásuk, mint azt bámulni -, szóval nem vernek, csak olyan érzés, mintha a lelkemet csonkítgatnák ezekkel a szavakkal, aztán kiklopfolnák minden egyes darabját a gusztustalan beszédükhöz tökéletesen illő ajtócsapkodással, tányérhajigálással.


A legjobb napom akkor volt, amikor az új suli elején összefutottam a barátaimmal a megállóban. Meg úgy alapból, amikor velük lehetek :)

2010. júl. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
sajnállak:S az úgy szar:S azért a jobbat is részletezhetted volna...
2010. júl. 22. 00:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb az volt, amikor anyukám megpróbált öngyilkos lenni. Egész este ott sírtam mellette, miköözben olyanokat mondott, hogy majd lesz új anyánk, stb. :S Azért tette, mert sz*r a házasságuk, stb...


A legjobb, amikor az egész osztály ellenem fordult, én meg mindegyiket kiosztottam. Olyanokkal jöttek, hogy de csúnya vagyok, stréber stb. Miközben én vagyok a legszebb csaj az osztályban, és igen, a legokosabb is, de amúgy elég, ha figyelek órán, otthon egy percet nem tanulok. És nem vagyok beképzelt, tényleg ez van. :) Azért, mert én nem a menőségre hajtok... Hát kicsit ledöbbentek, hogy nem félek 30 ember felé kimondani a véleményemet róluk. Nagyon jó volt, iagzán felszabadultam. :)

2010. júl. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a kérdést azért írtam ki mert gondolkodtam h mi lehetett az én legrosszabb és legjobb napom... nekem nincsenek ilyen rossz pillanataim és ráadásul a legtöbbet lenyelem és úgy teszek mintha nem is érdekelne... ezért nem is maradnak emlékezetesek a rossz pillanatok szerencsére... viszont a legjobb napom most volt 1hete efotton...
2010. júl. 22. 01:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb, amikor azt hittem, hogy a nagypapám miattam halt meg


A legjobb amikor a polgármester fiát összevertem, meg kiosztottam az összes bunkót az osztályban :D

2010. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a nap volt mindkettő.. Akkor futottam össze véletlenül egy régi szerelmemmel, rettentően boldog voltam. Aztán szépen lassan évek alatt tönkretette az életemet, azóta is iszom a levét. Úgyhogy a legjobb napnak indult, de visszagondolva a legrosszabb lett.
2010. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
eletem legrosszabb napj az volt amikor szakitottunk a volt baratommal,lelkileg eddig az tort le a legjobban a legjobb napom mikor beiratkoztam az egyetemre,nem pillanatnyi boldogsag volt de visszagondolva attol a naptol kezdve teljesen megvaltozott az eletem:)
2010. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

annyira nagy dolgok nem voltak,

de mondhatni az egyik legjobb amikor idén diáknap volt, megnyertük a salátakészítő versenyt a barátnőimmel, kaptunk puszit a kedvenc tanárunktól mikor átadtuk neki a virágot (xD) és felpofoztam a r*bancot aki a barátnőmnek adta ki magát.:D meg még sok ilyen kis jó dolog.:)

a legrosszabb meg mikor az említett ál-barátnő egész este facebookon sértegetett, meg "oltogatott" a csicskáival..xd

tudom hogy lesz még rosszabb meg jobb is de még elég fiatal vagyok hogy a pillanatnyi dolgoknak is örüljek, vagy szomorkodjak miattuk..

2010. júl. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem ma volt...nem a teljesnap de így este...eltört a dédipapám keze 84 éves...konkrétan B@SSZUS!!! nagyon szeretem szóval ááhhh...rossz és kész.

13/L

2010. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb: amikor még ovis koromban a szülinapomra először kaptam tortát. Akkor nagyon boldog voltam.

Legrosszabb: amikor autóbalesetet szenvedtem a szüleimmel és a kisöcsémmel együtt. Vagyis inkább az, amikor megtudtam, hogy csak én maradtam életben. :( Az öcsém csak 4 éves volt. Ráadásul az egész az én hibám volt, mert én erősködtem, hogy menjünk el a volt sulimba a karácsonyi ünnepségre.

2010. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!