Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legjobb ill. a...

Mi volt a legjobb ill. a legrosszabb dolog, ami eddig történt veled életedben?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Legjobb: nem emlékszem ilyenre

Legrosszabb: mindennapi életem 90%-a

2009. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

legjobb talán az, amikor felvettek egyetemre, pedig senki nem hitt benne, hogy sikerül.

legrosszabb, amikor összejöttem életem első, és eddigi egyetlen pasijával. inkább lennék még szűz.

2009. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

legjobb: Felvettek egyetemre, ahol tök normális barátokat szereztem és csodás kalandokat éltem meg velük.

legrosszabb: Meghalt apukám.

2009. aug. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A legjobb: összejöttem jelenlegi barátommal =)

A legrsszabb: a nagyszüleimmel kell élnem, mert a szüleim itthagytak

2009. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Legjobb: mikor megtaláltam a választ arra hogy ki vagyok valójában (mbti -> intj ha ez mond valakinek valamit)

Legrosszabb: na ez most nem nagyon jut eszembe, pedig nem vagyok egy pozitív gondolkodó (fujj)

2009. aug. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legrosszabb:az az ember akit szeretek,összetörte a szivemet.


Legjobb:egy napig csak vele(akit az elöbb említettem) lehettem,kettesben,életem legszebb napja volt (:

2009. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legjobb: mikor találtam állást, olyan emberek között voltam akikkel kellemes az időtöltés


Legrosszabb: van egy lakáshitelem és elveszítettem az állásomat, és az enyimen és a szülői házon rajta a jelzálog és nem találok munkát. Vagyis találok de igen hamar megbukok (építőipar) pedig próbálok teljesíteni (jeleneg van így és NAGYON FÉLEK!!!)

2009. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!