Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az jó ha így képzelem el az...

Az jó ha így képzelem el az életem?

Figyelt kérdés
Most ami nekem nagyon fontos hogy meg legyen az érettségim. Aztán pedig legyen egy biztos munkahelyem. Le szeretném tenni a jogosítványt és egyedül szeretnék élni nem szeretnék férjhez menni. A másik meg a sport amit soha nem hagyok abba. Az baj ha nem szeretnék férjhez menni? 17/L
2020. jan. 19. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Ezt mi például leszarjuk.
2020. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1: Ugye te most egy karriert képzelsz el:

tehát => KARRIER kategória.

2: Kimaradt az érettségi és a munkahely között a szakképzés. Azért ezen gondolkozz még egy pár percet.

3: Nem kell férjhez menni. Amikor majd 36 évesen rád jön a bolondóra, úgyis 10 perc alatt tudsz szerezni egy potens pasit.

2020. jan. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen azt nem írtam oda de a szakmával együtt szeretném az érettségit. Köszi a választ!
2020. jan. 20. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Legalább tudod mit akarsz, így könnyebb élni. És valóban hidd el, hogy senkit nem fog érdekelni, hogyan élsz. Legfeljebb azt hiszed, hogy érdekel:)
2020. jan. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A te életed.Úgy élj ahogy te akarsz.
2020. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!