Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért közösítik ki azt az...

Miért közösítik ki azt az iskolában, akinek valami tudományos hobbija van, tudományos dolgot szeret?

Figyelt kérdés

Nekem hobbim a meteorológia, és nem azt csinálom amit sokan mások az iskolámból, emiatt jól ki is közösítenek. Ők buliznak, ahol jól leisszák magukat, alkoholt isznak, dohányoznak, futballoznak, gördeszkáznak, meg ilyeneket, én ezeket nem csinálom, hanem a meteorológiával törődök meg fényképezek. Nincs is haverom csak pár darab, a megértőbbek. De miért kell ezért kiközösíteni? Mi a baj a meteorológiával meg a fényképezéssel?

14/F


2010. júl. 24. 19:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egyszer még rá fognak fizetni erre.

Eltorzult a mai fiatalság gondolkodása, örülök, hogy vannak még olyanok, mint te.

Fognak még könyörögni és bocsánatot kérni tőled =)


Neked van jövőd.

2010. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Mindig kinézik azt, aki nem átlagos. Ilyen az emberi természet...De te ezzel ne foglalkozz, így is sok a sablon, csináld azt, amit szeretsz. A te életed legalább tartalmas
2010. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, engem 4 éven keresztül csesztettek a középsuliba. Végén meguntam és elkezdtem antidepresszáns + nyugtató kombón élni. Most, hogy egyetemen vagyok, olyan emberekkel vagyok körülvéve, akiknek ugyanolyan érdeklődési körük van mint Nekem, nagyon jókat sörözünk, beszélgetünk.
2010. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl komolyan veszed őket. Ha kinevetnek ne sértődj meg miatta, vedd lazábban. Néha mindenkit kiröhögnek valamiért.:D Még a barátok is.
2010. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

figyi van akinek túl sok a szabadideje, de sztem páran csak irigyek... egy a lényeg, h ne mutasd magadat gyengének, ne alázkodj meg, mintha te is elfogadnád h valami baj van veled. állj a sarkadra és szólj nekik vissza, vagy legyél közönyös és nézd őket levegőnek. úúú az nagyon tud ám fájni. az ilyen mócsingok csak azoknak szeretnek beszólogatni akik hagyják magukat :D

18L

2010. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szerintem azért, mert f*ngjuk nincs hogy mi az, ezért baromságnak gondolják
2010. aug. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A önjellemzésed alapján szerintem világosan látszik, hogy TE EGY NAGYON NAGY ÉRTÉK VAGY ebben az értékvesztett világban! Valószínűleg az iskolatársaid is látják ezt, és belül irigylik azt, hogy ők nem olyanok, mint Te, csak ezt nem merik magukban sem beismerni (nyilvánvalóan nem a konkrét érdeklődési körrel "van bajuk")! Nem szabad "beadnod a derekadat" nekik, hanem megtartani, ill. fejleszteni és kamatoztatni tehetségedet és érdeklődésedet! Így lehet csak belőled valami az életben. Ne válj olyanná, mint ők! Később biztos, hogy hálás leszel azért, hogy nem hasonultál hozzájuk, amikor lesz egy viszonylag jó megélhetésed és egy munkád, amit szeretsz csinálni. Ezért folyton tartsd magad tájékozottnak az érdeklődési köröd területein, ismerj meg embereket, akiket ugyanez vagy hasonló téma érdekel, és azok legyenek a "haverjaid", azokat a kapcsolatokat tartsd fontosnak. Persze sosem érdemes keresni a konfliktust az osztálytársaiddal, ezért inkább próbálj jófej lenni velük, hogy ne okozz felesleges konfliktusokat, de egy ponton túl ne érdekeljen a véleményük.
2010. aug. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!